Biust(o)nosze Moda

Dlaczego w twojej szafie powinna znaleźć się koronkowa bielizna?

koronkowa bielizna

Zastanawiasz się, czy koronkowa bielizna to dobra inwestycja? A może lepiej kupić bardziej praktyczny komplet? Pokazujemy, dlaczego w twojej szafie powinna znaleźć się koronkowa bielizna.

Dodaje pewności siebie

Odpowiednio dobrana bielizna nie tylko dodaje pewności siebie, ale też sprawia, że czujemy się atrakcyjniejsze. W ogóle nie ma kobiety, która w dobrze skrojonym komplecie nie  widziałaby w sobie bogini seksu. W związku z tym warto sprawić sobie koronkową bieliznę.

Jest na wskroś kobieca

Czy widziałaś kiedyś bardziej kobiecy materiał od koronki? Mężczyznom ta tkanina także jednoznacznie kojarzy się z płcią piękną i uwodzeniem. Jeśli chcesz poczuć się na wskroś kobieco, spraw sobie komplet czerwonej, koronkowej bielizny. Zostaniesz w nim zmysłową boginią.

Mężczyźni ją kochają

Nie istnieje facet, który nie kochałby koronkowej bielizny. Mężczyźni to wzrokowcy, a ten materiał rozbudza ich wyobraźnię. Z jednej strony coś odkrywa, z drugiej pozostawia niedosyt i zachęca panów do erotycznych igraszek.

Jest wygodna

Koronkowa bielizna jest szalenie wygodna, gdyż w przeciwieństwie do twardych biustonoszy nie gniecie piersi, fiszbiny w nic się nie wbijają. Stanik jest mięciutki i szalenie wygodny. Stanowi sporą ulgę dla sutków ściśniętych w dopasowanych i utwardzanych biustonoszach.

Jest zdrowsza

Zapewnia bowiem lepszy przepływ krwi od twardych staników, które często się wpijają w skórę, pozostawiając nieestetyczne ślady. Jeśli zależy ci na swobodnym przepływie krwi i limfy, to koronkowa bielizna stanowi idealne rozwiązanie.

Dodaj komentarz