Dlaczego twój eks do ciebie napisał

Od momentu waszego rozstania minęło już trochę czasu, zaczęłaś o nim zapominać, tymczasem on nieoczekiwanie się do ciebie odezwał. Dlaczego twój eks do ciebie napisał? Powodów może być kilka.

On nie pogodził się z rozstaniem

Mężczyźni lepiej radzą sobie tuż po rozstaniu. Idą do pracy, na piwo z kumplem, poznają nowe kobiety. Ale to panie, które początkowo płaczą, lepiej pozbywają się negatywnych emocji. Do mężczyzn tęsknota powraca po pewnym czasie, gdy dostrzegają to, co stracili. On być może nie pogodził się z rozstaniem, wypił parę piw i postanowił napisać.

Jego związek się rozpadł

Zostawił cię dla innej, ale mu nie wyszło. Okazało się, że do siebie nie pasują lub ona miała serdecznie dość jego szczeniackiego zachowania. Teraz przypomniał sobie o opcji B i odezwał się do ciebie. Nie pozwól, aby traktował cię jak koło zapasowe!

Ma ochotę na seks

A nie ma go z kim uprawiać. Ciebie dobrze zna, wie, że będzie mu z tobą dobrze w łóżku. Nie grozi mu też kompromitacja i złośliwe komentarze. Nie pozwól, by traktował cię jak pogotowie seksualne.

To zwykła pomyłka

Cóż, jeśli nie wykasował twojego numeru, mógł wybrać go przez przypadek. Takie rzeczy też się zdarzają i nie zawsze są tanią wymówką. Po prostu ludzie się mylą, zwłaszcza w dobie smartfonów, które wieszają się coraz bardziej wraz z każdą kolejną aktualizacją.

Chce się poradzić

Jaką koszulę kupić sobie na wesele lub co wręczyć mamie jako upominek. Pamięta, że miałaś dobry gust i zawsze chętnie służyłaś mu pomocą. Teraz pragnie to wykorzystać.

Chce, abyś do niego wróciła

Mężczyźni czasem dostrzegają, co stracili, gdy jest już na to za późno. Wówczas usilnie próbują wrócić do swojej wybranki, którą nadal kochają. Warto jednak zastanowić się wielokrotnie, czy to na pewno dobre rozwiązanie i czy ty też tego pragniesz.

Jest zazdrosny o nowego faceta

Gdy mężczyzna widzi, że inny facet zdobył twoje serce i zainteresowanie, robi się zwyczajnie zazdrosny. Nagle odkrywa, że jednak chciałby do ciebie wrócić i dlatego dzwoni, aby namieszać ci w głowie.