Jeśli facet ma te cechy, to znaczy, że trafiłaś na skarb

Mężczyźni są różni, większość nam zupełnie nie odpowiada z wyglądu i charakteru. Czasem jednak znajdujemy prawdziwy brylancik.  Jeśli facet ma te cechy, to znaczy, że trafiłaś na skarb.

Wyrozumiałość

Wyrozumiały facet nie robi awantur o głupoty i nie czepia się ciebie bez sensu. Rozumie, że gdy masz katar, jesteś nie do życia. Gdy masz okres, potrzebujesz się mocno przytulić, a gdy  szykujesz się do imprezy, potrafisz przymierzyć 20 sukienek i nie umieć wybrać jednej z nich.

Zadbany wygląd

Mężczyźni dość często mają w sobie coś z flejtuchów. Kilka dni z rzędu noszą te same majtki, zakładają ten sam przepocony podkoszulek. Na dodatek wielu z nich ma problem z regularną kąpielą, myciem włosów i doborem ubrań dopasowanych do swojego typu urody. Mężczyzna, który kąpie się, pierze swoje ubrania i potrafi dobrać bluzkę do spodni, to prawdziwy skarb.

Hobby

Mężczyźni coraz częściej nie mają żadnej pasji. Facet, który interesuje się motoryzacją, sportem, krótko mówiąc czymkolwiek, jest dużo bardziej interesujący od takiego, który leży na kanapie. Nic bardziej nie irytuje od mężczyzny, którego główną pasją jest przerzucanie się z serialu na serial.

Wrażliwy

Mężczyzna, który potrafi wykazać się empatią, przytulić cię, gdy jesteś smutna, przeciwstawić się złemu traktowaniu psa na ulicy, to prawdziwy skarb. Dziś większość facetów i nie tylko cierpi na znieczulicę.

Poczucie humoru

Kobiety lubią mężczyzn, którzy w każdej sytuacji potrafią wyjść z twarzą, obracając ją w żart. Uwielbiamy facetów z poczuciem humoru, ponieważ przy nich zawsze świetnie się bawimy.

Opanowanie

Facet, który potrafi zapanować nad emocjami, z pewnością nigdy cię nie skrzywdzi, nawet gdy się na ciebie zezłości, z pewnością nie podniesie na ciebie ręki. Nie będziesz robiła za jego worek treningowy.

Radość z drobiazgów

Gdy on potrafi docenić fakt, że ubrałaś jego ulubioną część garderoby, upiekłaś jego ulubione ciastka i naprawdę się o niego martwisz, to znaczy, że życie z nim będzie bardzo szczęśliwe.

Słuchanie

Jeśli on potrafi nie tylko opowiadać o sobie, ale też uważnie cię słuchać i zapamiętywać twoje komunikaty, to świetnie trafiłaś. Ludzie bardzo często mają w sobie sporo z egoisty i nie liczą się ze zdaniem oraz potrzebami drugiej strony. On potrafi zdobyć się na empatię i wsparcie.

Wspólne priorytety

Jak wiadomo, każdy ma własne priorytety. Grunt to trafić na osobę, która je podziela. Jeśli np. dla ciebie najważniejsze są relacje z drugim człowiekiem, a dla niego liczy się tylko kariera zawodowa, to nie znajdziecie nici porozumienia.

Wsparcie

Masz chorego psa i potrzebujesz, aby ktoś cię podrzucił do weterynarza? Twój facet od razu spieszy ci z pomocą. Na dodatek możesz liczyć na niego o każdej porze dnia i nocy. Czy może być coś piękniejszego?