Kultura Styl życia

Dlaczego mamusia pije – Gill Sims

Dlaczego mamusia pije

13 lutego 2019 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się pełna humoru powieść Gill Sims pod tytułem Dlaczego mamusia pije.  Książka ta to udany debiut pisarski szalenie popularnej w Wielkiej Brytanii autorki bloga „Peter & Jane”. Idealna lektura dla osób, które do siebie i do życia rodzinnego podchodzą z dystansem i potrafią docenić jego komiczna stronę.

 

O KSIĄŻCE:

Przygotujcie miskę popcornu, usiądźcie wygodnie na kanapie i zapnijcie pasy – oto bowiem Gill Sims, naczelna propagatorka rodzicielstwa bez filtrów, wjeżdża na salony. Jeśli czasem tęsknicie za erą sprzed macierzyństwa, place zabaw uważacie za najnudniejsze miejsca na świecie i oddałybyście wiele, by wieczory ze Świnką Peppą zmienić na cykliczne spotkania z koleżankami przy winie – to pozycja dla Was.

Lektura zabawnego i zarazem przerażająco autentycznego dziennika styranej matki, skrzyżowanego z roastem na parenting, to idealny pretekst, by na dobre porzucić myśli o dopłacie 500+”.

Magdalena Kostyszyn

(Chujowa Pani Domu)

GILL SIMS jest ilustratorką i autorką niezwykle popularnego bloga parentingowego „Peter i Jane”. Mieszka w Szkocji z mężem, dwójką dzieci i niezwykle krnąbrnym terierem, który rządzi ich domem.

Zainteresowania Jane (między innymi) to picie wina, marnotrawienie czasu na social media, (nieudane) próby zachowania młodości i wielogodzinne poszukiwania psa, gdy terierek akurat zdecyduje się na wypad.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz