dancing-zaszalej-na-parkiecie

Większość z nas lubi raz na jakiś czas „wyjść między ludzi”, aby się dobrze zabawić. A jak do towarzystwa miłych, kulturalnych ludzi przy stole doda się lubioną muzykę na żywo i taniec to zabawa do białego rana gwarantowana. Co powiesz na dancing?

Dyskoteki dla dojrzałych
Dancing (z ang. dance – tańczyć) to nic innego jak dyskoteka dla dorosłych. Młodzi ludzie z przyjemnością oddają się szaleństwu sobotniej nocy i bawią się na imprezach do białego rana.

Lubisz taniec i dobrą muzykę? Wiek nie jest żadną przeszkodą do tego, aby wciąż czerpać przyjemność z zabawy z przyjaciółmi.
Wszystkie kluby w mniejszych i większych miastach zdały sobie z tego sprawę i organizują dancingi. Nazwa dancing stała się bardzo popularna i właściwie oznacza to samo co „potańcówka” czy „wieczorek taneczny”.
Często wygląda to w ten sposób, że jeden wieczór w tygodniu jest zarezerwowany na dancing. Organizatorzy dbają o to, żeby goście miło spędzili czas. O fantastyczną atmosferę i muzykę dba zespół, grający na żywo najpopularniejsze przeboje lub DJ, który puszcza je z płyt.

Dancingi to również bardzo popularny sposób na rozrywkę dla kuracjuszy w sanatoriach. Wieczorek taneczny to obowiązkowy punkt programu w każdym sanatorium i uzdrowisku w Polsce, nie tylko w Ciechocinku.

Tańczyć każdy może
Nie stresuj się tym, że nie potrafisz tańczyć. Tu nie chodzi o poprawne kroki, znajomość tańców i wyczucie rytmu. Taniec daje radość, niezależnie od tego czy jest dobrze zatańczony. Poprzez ruch w rytmie ulubionej muzyki możesz się rozluźnić, odstresować, a przede wszystkim dobrze bawić.
Te same argumenty stosuj, kiedy Twój mężczyzna będzie Ci odmawiał tańca, stosując fundamentalny argument wszystkich mężczyzn – “nie potrafię tańczyć”.

Oczywiście większość ludzi chodzi na dancingi parami. Jednak jeżeli nie masz aktualnie partnera, nie oznacza to, że nie możesz wybrać się na zabawę taneczną. Zawsze w takich miejscach znajdzie się ktoś, kto również przyszedł sam. Może być to okazja do tego, aby poznać ciekawych ludzi czy tajemniczego nieznajomego, który odważy się poprosi Cię do tańca.

Dancing to wspaniały sposób na zorganizowanie urodzin, imienin czy rocznicy w inny niż dotychczasowy sposób. Zaproś swoich gości do klubu, gdzie poza wyborną kolacją możecie również zaszaleć na parkiecie. Warto również raz na jakiś czas wybrać się ze swoim mężczyzną, innymi zaprzyjaźnionymi parami czy w grupie znajomych na dancing po prostu bez okazji. Uwaga – dancingi wciągają! Jeżeli spodoba Ci się szaleństwo na parkiecie w rytmie starych, dobrych przebojów to staniesz się stałą bywalczynią dancingów.

Zuzanna Górka