co podnieca faceta

My kobiety potrafimy w perfekcyjny sposób uwodzić mężczyzn. Ale czy wiemy, co tak naprawdę podnieca facetów? Jak sprawić, by kompletnie stracili dla nas głowę?

Nie tylko wygląd

Myśląc o sferze seksualnej i uwodzeniu mężczyzn od razu pojawia się temat wyglądu. Od wieków kobiety próbują dociec, które części ciała czy inne elementy wyglądu są najbardziej atrakcyjne dla facetów. Biust, pupa, nogi, odsłonięty dekolt czy długie włosy – to typowe wyznaczniki, które owszem, podniecają mężczyzn. Lecz nie tylko wygląd jest dla nich istotny, liczą się także zachowania i drobne gesty, o których być może my nie miałyśmy do tej pory pojęcia. Jeśli chcemy zrobić wrażenie na naszym obiekcie westchnień, może warto je wypróbować?

Szeptaj mu więcej…

Szeptanie jest niezwykle seksowne, jeśli robimy to w odpowiedni sposób. Czułe słówka, wyszeptane do ucha mężczyzny z pewnością pobudzą jego zmysły. Faceci to uwielbiają, dlatego od czasu do czasu możemy pokusić się o wyszeptanie czegoś miłego, co może okazać się zaproszeniem do wspólnie spędzonych cudownych chwil. Niski ton głosu, który delikatnie dotyka skóry, mocno działa na wyobraźnię płci męskiej. A co ciekawe, kobiety także uznają szeptanie za bardzo seksowne i podniecające.

Dotknij włosów

Dotyk to wspaniały element komunikacji. Przekazujemy w ten sposób swoje emocje, to co czujemy do drugiej osoby. Nie potrzebujemy słów, wystarczy dotknięcie dłoni czy włosów. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak faceci lubią, gdy dotykamy ich włosów. Zakładanie kosmyków za ucho czy zabawa lokiem naszych włosów to również pobudzający widok. Drobne, zmysłowe gesty potrafią dostrzec mężczyźni. A z taką wiedzą możemy je umiejętnie wykorzystać.

Pokaż fragment bielizny

Seksownie opadające ramiączko stanika czy skrawek bielizny, wystający z dekoltu to widok, od którego mężczyzna nie będzie mógł oderwać wzroku. Gwarantujemy, że widoczny zaledwie fragment bielizny, będzie podniecający dla faceta. To co tajemnicze i nieodkryte kusi, więc facet będzie nami coraz bardziej zainteresowany, by móc napawać się odkrywaniem tego, czego nie zdążyłyśmy jeszcze pokazać.

Postaw na naturalność

kobietaNiektóre z kobiet mogą być zaskoczone, ale najbardziej podniecający jest według facetów naturalny wygląd. Zdecydowanie wolą panie z delikatnym makijażem, które są świadome swojego piękna. Naturalność w dzisiejszych czasach jest coraz rzadziej spotykana. Mężczyźni nie przepadają za sztucznością. Każda kobieta, która dba o siebie, pokazuje prawdziwe piękno. A jak wiemy, niewiele trzeba, by tak na prawdę zrobić wrażenie na facecie. Minimalizm i bycie sobą to coś, na co facet z pewnością zwróci uwagę.

Katarzyna Antos