Co mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej kobiety

Mężczyźni to istoty, które pod grubym pancerzem często skrywają mnóstwo emocji. Też mają swoje potrzeby, które chcieliby zaspokoić. Co mężczyzna chciałby usłyszeć od swojej kobiety? Jakie szczere deklaracje dają facetom radość i stanowią źródło szczęścia?

Jak bardzo go kochasz

Wbrew pozorom mężczyzna na pewnym etapie znajomości chciałby usłyszeć, że go kochasz i jest dla ciebie ważny. Facetom też czasem zależy na związku i chcą mieć swoją kobietę na wyłączność. Pragną, aby ona darzyła ich równie gorącym uczuciem.

Że jesteś z niego dumna

Dla mężczyzny poczucie dumy jest niezwykle istotne. Powiedz mu, że jesteś z niego dumna, gdy naprawdę zaskoczy cię w pozytywny sposób. Np. postanowi ci pomóc z papugą, która pilnie musi odwiedzić weterynarza.

Że świetnie się z nim bawisz

Facet często naprawdę stara się, aby było ci miło. Jest w stanie wiele dla ciebie zrobić, by wywołać uśmiech na twarzy. Dlatego pochwal go za jego wysiłek. Powiedz mu, że świetnie się z nim bawisz. Pokaż, jak bardzo lubisz jego towarzystwo.

Że czujesz się przy nim bezpieczna

On wtedy poczuje się naprawdę męski i będzie jeszcze bardziej starał się zapewnić ci bezpieczeństwo. Powiedz mu wprost, że czujesz się przy nim bezpiecznie i wytłumacz, z czego w praktyce wynikają twoje pozytywne odczucia.

Że jest taki silny

Pochwal go, gdy pomoże wnieść ci coś ciężkiego, weźmie cię na ręce, gdy obetrzesz sobie stopy w nowych butach. Mężczyzna chce się czuć silny przy swojej kobiecie, a my pragniemy, aby zapewnił nam poczucie bezpieczeństwa.

Że jest świetnym kochankiem

Każdy facet marzy o takim komplemencie. Wbrew pozorom panowie potrafią być nieźle zakompleksieni na tym punkcie.  Dlatego daj mu jasny i klarowny dowód, że zaspokaja twoje oczekiwania, sprawia ci mnóstwo frajdy w łóżku i wcale nie chodzi tu o orgazm za orgazmem.

Że jest taki męski

On bardzo chce to usłyszeć, pokaż, że go doceniasz. Mężczyzna często w ogóle nie umie się zaangażować w relację, w której nie słyszy słów pochwały. Dla niego są one niezbędne. Jeśli jesteś z nim, to z pewnością nie tkwisz w tej relacji za karę, dostrzegasz w nim wiele zalet.  Zacznij o nich mówić na głos, a sprawisz mu wielką przyjemność.

Że jest zabawny

Pokaż mu, że jego poczucie humoru jest ci bliskie, że nadajecie na tych samych falach. Jego żarty rozładowują twój stres i pomagają ci, gdy przed okresem masz naprawdę podły nastrój.

Że widzisz go w swoich planach na przyszłość

Mówi się, że faceci nie znoszą deklaracji, bo te ich przerażają. Tymczasem okazuje się, że też chcą poczuć, że są dla ciebie ważni i uwzględniasz ich w swoich planach na przyszłość. Powiedz mu, że chciałabyś z nim gdzieś pojechać. To może zadziałać na niego motywująco.

Co ci w nim odpowiada

Mężczyźni często mają niską samoocenę i obawiają się, że od razu od nich uciekniesz, gdy tylko na horyzoncie pojawi się ktoś ciekawszy od nich. Pokaż mu, że akceptujesz go takim, jakim jest, bo dostrzegasz w nim mnóstwo zalet, które są dla ciebie ważne.  Bądź szczera, nie wymyślaj walorów, których nie posiada.