Kultura Styl życia

Antybrat – Tijan Meyer

antybrat tijan

Szukasz powieści erotycznej, która rozgrywa się na studiach, a jej bohaterami są młodzi ludzie? Antybrat autorstwa Tijan Meyer stanowi właśnie taką historię. Czy jest w niej coś porywającego, przez co warto zagłębić się w lekturze?

Antybrat – historia z miłością do przyrodniego brata w tle

Antybrat to historia Summer, która tak bardzo zakochała się w swoim przyrodnim bracie, iż postanawia studiować na tej samej uczelni co on. Kobieta wierzy, że w ten sposób będzie blisko niego i on pewnego dnia odwzajemni jej uczucia. Tak jednak się nie dzieje. Summer cierpi każdego dnia coraz bardziej, bowiem widzi na własne oczy, jak jej przyrodni brat umawia się z kolejnymi kobietami, które zmienia jak rękawiczki.

Mężczyzna, który zmienia życie Summer

Podczas jednej z imprez studenckich Summer wpada na Cadena Banksa. Początkowo go nie cierpi i nie znosi przebywać w jego towarzystwie. Z czasem jednak tych dwoje łapie wspólny kontakt i zaczyna się przyjaźnić . Pewnego dnia łącząca ich przyjaźń przeradza się w gorącą miłość. Czy to uczucie ma jednak szansę na spełnienie, biorąc pod uwagę trudną osobowość Cadena?

Banks studiuje i należy do bractwa – tego samego,  którego członkiem był jego ojciec.  Nie do końca odpowiada mu to towarzystwo, ale robi to dla swojego brata.  Jego życie zmienia się na lepsze za sprawą Summer. Jej obecność jest jak promienie słońca, które wychodzą po kilkudniowej szarudze i opadach deszczu. Kobieta mówi, co myśli, czasem wręcz papla bez zastanowienia. Niemniej jest szczera i pełna radości. To właśnie jej spontaniczność i prostolinijność działają jak magnes na Cadena.

Czy miłość pokona przeciwności losu?

Summer jest jedyną osobą, której Caden pozwala zbliżyć się do siebie. Między dwojgiem młodych ludzi z czasem pojawia się silna chemia. Niestety, ich wspólne życie nie będzie łatwa. Łączące ich uczucie musi pokonać wiele przeszkód, w tym tych związanych z bractwem i przeszłością rodziny Banksa. Czy wyjdą z tej próby zwycięsko?

Tijan Meyer – mistrzyni literatury kobiecej

Tijan Meyer skonstruowała świetny romans z elementami powieści erotycznej, który intryguje od pierwszej do ostatniej strony. Pisarka podobnie jak Remigiusz Mróz ma tendencję do wplątywania wielu różnych wątków, przez co przygody głównych bohaterów są jeszcze bardziej nieprzewidywalne. Jeśli nie znosisz nudy i lubisz być zaskakiwana podczas lektury, Antybrat jest właśnie dla ciebie. Wbrew pozorom nie jest to książka adresowana jedynie do młodych ludzi. Antybrat to powieść, w któej także starsze kobiety znajdą interesujące je wątki.

Dodaj komentarz