Miłość i związki

Sytuacje, w których zaczynasz myśleć o facecie jako o tym jedynym

jak rozpoznać że to ten jedyny

Co sprawia, że zakochujemy się w tym, a nie innym facecie? Nauka nie zna odpowiedzi na to pytanie. Ale istnieją pewne wydarzenia, po których wiele kobiet zaczyna traktować mężczyznę w sposób wyjątkowy. Przedstawiamy sytuacje, w których zaczynasz myśleć o facecie jako o tym jedynym.

 

Gdy martwi się o ciebie

Kobiety na ogół myślą o mężczyźnie poważnie, gdy ten w jakiejś sytuacji zaczyna się o nie martwić i okazuje troskę. Np. spotkało cię coś złego, a on od razu pisze lub dzwoni, żeby dopytać o szczegóły i sprawdzić, czy jesteś cała. Jest gotowy do ciebie przyjechać, gdy borykasz się z jakimś problemem. Kobiety widząc, że mężczyzna troszczy się o nie i dba o ich bezpieczeństwo – chce mieć pewność, że bezpiecznie dotarłaś do domu, wracając wieczorem od przyjaciółki, zaczynają go inaczej postrzegać.  To normalne, w końcu od faceta, wobec którego mamy poważne plany, siłą rzeczy wymagamy troski.

Gdy razem oglądacie film, a on mocno cię przytula

Kobiety wtedy czują się bezpieczne i szczęśliwe. Przez głowę przemyka im myśl, że chciałyby tak spędzać więcej wieczorów. W końcu w jego ramionach jest im tak dobrze. Właśnie takie drobne gesty jak przytulanie podczas filmów budują poczucie bliskości i sprawiają, że zaczynamy myśleć o facecie jako materiale na stałego partnera.

Gdy robi coś specjalnie dla ciebie

Przygotuje ci coś do zjedzenia, zaparzy twoją ulubioną herbatę, zabierze cię do twojego ulubionego parku lub na karaoke. Krótko mówiąc, zrobi coś z myślą o tobie. Np. wybierze film, który ty chcesz bardzo obejrzeć.  Zabierze cię na wycieczkę do lasu, bo wspominałaś, że lubisz wypoczywać na łonie natury.

Gdy pamięta o twoich urodzinach i wręcza ci kwiaty

Kobiety są bardzo wyczulone na takie święta jak Dzień Kobiet i urodziny. Po cichu liczą, że mężczyzna w te dni złoży im życzenia i ewentualnie wręczy kwiaty. Panie naprawdę lubią otrzymywać tulipany i róże.  Faceci tego rodzaju prezenty traktują jako niepraktyczne – w końcu kwiaty zwiędną. Natomiast kobiety uwielbiają otrzymywać kwiaty. To nie muszą być wielkie i kosztowne bukiety, ale np. jedna róża. Nie kosztuje majątku, a solenizantce sprawia mnóstwo przyjemności.

Gdy stara się zapamiętać szczegóły waszych poprzednich rozmów

Mówiłaś coś o tym, że wybierasz się na koncert, a może wspominałaś o jakichś kłopotach z komputerem lub internetem? Facet, który pamięta takie szczegóły waszych rozmów, od razu jawi się jako atrakcyjniejszy i wart głębszego zainteresowania.

Sytuacje, w których zaczynasz myśleć o facecie jako o tym jedynym. Gdy czule się do ciebie zwraca

Lubimy, gdy mężczyzna zdrabnia nasze imię, mówi do nas Słońce, Kotku etc. Mile widziane jest też określenie: Kochanie, ale trudno go oczekiwać na początkowym etapie znajomości. Lepiej, gdy facet do niego dojrzeje i uzna, że naprawdę tak chce się zwracać do swojej kobiety. Krótko mówiąc, mężczyzna może sporo zapunktować w naszych oczach, zwracając się do nas w czuły sposób.

Gdy pisze, żeby życzyć ci miłego dnia

Kobiety zwracają uwagę na takie drobiazgi jak SMS z życzeniami dobrego dnia lub dobrej nocy. To teoretycznie niewiele, ale panie dostrzegają w tym wyraz męskiej troski i zainteresowania.  Mile widziane są także wiadomości w stylu: co tam/co słychać?

Gdy przedstawia cię swoim znajomym

Większość kobiet cieszy możliwość poznania znajomych mężczyzny, z którym się spotykają. Gdy facet przedstawia nas swoim kolegom i koleżankom zaczynamy czuć, że wkraczamy na inny poziom relacji i tym samym zmienia się nasze nastawienie do mężczyzny.  Zaczynamy myśleć o nim poważniej.

Gdy swoje plany łączy z twoją osobą

Tu nie chodzi o planowanie wspólnych wakacji, ale gdy facet ma wolny piątek czy czwartek i proponuje, że chętnie spędziłby ten dzień, jadąc z nami do lasu lub nie wychodząc z łóżka, to robi się nam miło. Kobieta pragnie być obecna w planach faceta. To dobrze o nim świadczy.

Gdy dba o długą i namiętną grę wstępną

Mężczyźni nie należą do miłośników długiej gry wstępnej, ale kobiety naprawdę jej potrzebują. Zdaniem seksuologów panie potrzebują 20 minut pocałunków i innego rodzaju pieszczot, aby ich pochwa się wydłużyła i solidnie nawilżyła. Mężczyzna nie powinien zatem od razu przechodzić do penetracji.  Gdy kobieta nie jest gotowa, jej pochwa ma  ok. 5 cm długości, co przy kilkunastocentymetrowym członku może utrudniać pełną penetrację.  Podczas gry wstępnej jej długość się zwiększa, a odpowiednia lubrykacja ułatwia penetrację.

Gdy przez całą noc przytula cię po seksie

Kobiety lubią być przytulane po seksie. Jeśli mężczyzna sam je mocno obejmuje i robi to naprawdę długo, to jego atrakcyjność gwałtownie wzrasta. Panie lubią czułości po seksie, a niewielu facetów o nich pamięta. W związku z tym, gdy trafi nam się wyjątek, to potrafimy go docenić i traktujemy jako skarb.

Gdy chce ci pomóc

Wszystko jedno, czy chodzi o zawiezienie chorego psa do weterynarza, pomoc przy wyborze laptopa, czy złożeniu zamówienia przez internet. Kobiety cenią sobie chętnych i skorych do pomocy mężczyzn.  Facet, który służy pomocą, jest pozytywnie postrzegany przez panie. Jego atrakcyjność w oczach wybranki gwałtownie rośnie.

Gdy mówi ci przemyślane komplementy

Tak, czasem jesteśmy próżne i lubimy usłyszeć coś miłego na swój temat. Lubimy komplementy nt. wyglądu, gdyż wówczas czujemy się atrakcyjne dla mężczyzny. Odpowiednio dobrane miłe słowa sprawiają, że chcemy więcej czasu spędzać w towarzystwie danego mężczyzny i nabieramy większej ochoty na seks z nim.

Dodaj komentarz