5-srodkow-higienicznych-ktore-musisz-zabrac-ze-soba-na-urlop

Jadąc na urlop, zastanawiamy się co spakować do kosmetyczki i walizki. Podczas pakowania nie możemy zapomnieć o środkach higienicznych.

Niektóre przedmioty są niezbędne przy wakacyjnych wyjazdach. W naszym bagażu powinny się znaleźć również środki do odpowiedniej higieny.

Środki niezbędne, gdy jedziesz na urlop. Płyn do higieny intymnej

Okolice intymne są bardzo wrażliwe. Jadąc na wakacje jesteśmy szczególnie narażeni na wszelkiego rodzaju infekcje i podrażnienia wrażliwych miejsc. Płyny czy żele do higieny intymnej zapewnią nam komfort i świeżość każdego dnia, chroniąc nas przed bakteriami i grzybami. W drogeriach dostępne są specjalne pojemniki dla podróżnych, które zajmą niewiele miejsca w naszym bagażu.

Żel antybakteryjny

Może się zdarzyć, że w miejscu naszego pobytu zabraknie wody, bądź akurat nie będziemy mieli do niej dostępu. W sytuacjach podróżnych, idealnie sprawdzi się żel antybakteryjny. Mała buteleczka uratuje nas, gdy będziemy musieli umyć ręce. Poręczne opakowanie zmieści się do każdej torebki czy plecaka, warto więc zabrać je ze sobą na urlop.

Chusteczki higieniczne

Chusteczki higieniczne to niezbędny element torebki wielu kobiet. Powinien on znaleźć się również w bagażu. Udając się na urlop warto mieć przy sobie chusteczki, które poratują nas w każdym miejscu, w jakim się znajdziemy.

Wkładki higieniczne

Wkłądki higieniczne zapewniają ochronę naszych narządów intymnych oraz bielizny. Sprawdzą się w długiej podróży. Zapewnią poczucie komfortu i świeżości, nawet podczas uciążliwych upałów.

Podpaski i tampony

Jadąc w podróż należy się odpowiednio zabezpieczyć. Do walizki zapakujmy więc odpowiednie środki do higieny intymnej takie jak podpaski czy tampony. Nie będziemy musiały tracić cennego czasu podczas urlopu, na szukanie drogerii czy innego sklepu.

Właściwe środki zapewnią nam ochronę i higienę podczas każdej podróży. Pozostanie nam tylko delektowanie się wolnym czasem i pełen relaks.

Katarzyna Antos