Higiena okolic intymnych Intymnie

5 środków higienicznych, które musisz zabrać ze sobą na urlop

5-srodkow-higienicznych-ktore-musisz-zabrac-ze-soba-na-urlop

Jadąc na urlop, zastanawiamy się co spakować do kosmetyczki i walizki. Podczas pakowania nie możemy zapomnieć o środkach higienicznych.

Niektóre przedmioty są niezbędne przy wakacyjnych wyjazdach. W naszym bagażu powinny się znaleźć również środki do odpowiedniej higieny.

Środki niezbędne, gdy jedziesz na urlop. Płyn do higieny intymnej

Okolice intymne są bardzo wrażliwe. Jadąc na wakacje jesteśmy szczególnie narażeni na wszelkiego rodzaju infekcje i podrażnienia wrażliwych miejsc. Płyny czy żele do higieny intymnej zapewnią nam komfort i świeżość każdego dnia, chroniąc nas przed bakteriami i grzybami. W drogeriach dostępne są specjalne pojemniki dla podróżnych, które zajmą niewiele miejsca w naszym bagażu.

Żel antybakteryjny

Może się zdarzyć, że w miejscu naszego pobytu zabraknie wody, bądź akurat nie będziemy mieli do niej dostępu. W sytuacjach podróżnych, idealnie sprawdzi się żel antybakteryjny. Mała buteleczka uratuje nas, gdy będziemy musieli umyć ręce. Poręczne opakowanie zmieści się do każdej torebki czy plecaka, warto więc zabrać je ze sobą na urlop.

Chusteczki higieniczne

Chusteczki higieniczne to niezbędny element torebki wielu kobiet. Powinien on znaleźć się również w bagażu. Udając się na urlop warto mieć przy sobie chusteczki, które poratują nas w każdym miejscu, w jakim się znajdziemy.

Wkładki higieniczne

Wkłądki higieniczne zapewniają ochronę naszych narządów intymnych oraz bielizny. Sprawdzą się w długiej podróży. Zapewnią poczucie komfortu i świeżości, nawet podczas uciążliwych upałów.

Podpaski i tampony

Jadąc w podróż należy się odpowiednio zabezpieczyć. Do walizki zapakujmy więc odpowiednie środki do higieny intymnej takie jak podpaski czy tampony. Nie będziemy musiały tracić cennego czasu podczas urlopu, na szukanie drogerii czy innego sklepu.

Właściwe środki zapewnią nam ochronę i higienę podczas każdej podróży. Pozostanie nam tylko delektowanie się wolnym czasem i pełen relaks.

Katarzyna Antos

Komentarze (11)

Emilly27k

8 lat temu

Najprzydatniejszy z tych kosmetyków jest żel do mysia intymnego. Bardzo lubię stosowanie żelu o zapachu mydła marcjańskiego. Zapach piękny:)

elle@elle

8 lat temu

zel antybakteryjny do mycia rak uzywam od dawna ,zawsze jest bardzo poreczny tak samo wkladki higieniczne oraz tampony ELLEN z probiotykiem :)))

Danusiate

8 lat temu

Już jestem spakowana, bo w poniedziałek wyjeżdżam w góry 🙂 Upewniłam się, że niezbędnych 5 rzeczy mam ze sobą 🙂

pati25

8 lat temu

O takim zestawie środków higienicznych powinnyśmy zadbać wybierając się w podróż.Są one niezastąpione w niemal każdej sytuacji.

filodendron

8 lat temu

Ja tez wyjeżdżając przygotowuję sie dokładnie. Mam wszystko spisane i potem odkreślam. Takze dotyczy to srodków higienicznych. Mam wodę utleniona ,chusteczki, podpaski i papier toaletowy i zapasową wodę oraz wiadomo apteczke samochodową.

Mindi

8 lat temu

Wyjeżdżając zawsze przygotowuję sie dokładnie na wszelkie niedogodności. W mojej torebce zawsze mam żel antybakteryjny, chusteczki higieniczne i podpaski a także małą wodę niegazowaną do opłulania rąk.

sirena46

8 lat temu

Ja też zabieram taki zestaw, ale dodatkowo lubię mieć w podróży chusteczki kosmetyczne nawilżane. Są one bardzo pomocne jak chcemy się odświeżyć, a nie ma wody w pobliżu 🙂 :-X

drobina

8 lat temu

Krótki ale konkretny artykuł, taki: ku pamięci;-)
Moja kosmetyczka ze środkami higienicznymi zawsze stoi „gotowa” do drogi:-X

Emilly27k

8 lat temu

Gdy wybieram się w podróż zabieram,ze sobą wymienione środki higieniczne. Lepiej zabrać ze sobą podpaski czy wkładki higieniczne, bo nie lubię sytuacji niekomfortowych.

Zostaw komentarz