Miłość i związki

5 oznak, że będziesz świetnym partnerem

5 oznak, że będziesz świetnym partnerem

Mężczyźni często popadają z jednej skrajności w drugą. Jedni zakładają, że są świetnymi partnerami, w ogóle nie muszą się starać, nic robić, aby zadbać o partnerkę. Po prostu urodzili się z umiejętnością wchodzenia w związek. Drudzy z kolei borykają się z niską samooceną i obawiają się, że nie sprawdzą się w tej roli. Przedstawiamy 5 oznak, że będziesz świetnym partnerem.

Bardzo zależy ci na kobiecie i chcesz, aby była szczęśliwa

Jeśli czujesz, że bardzo ci na niej zależy i chcesz jej sprawiać przyjemność, jesteś na dobrej drodze. Tak naprawdę, abyś sprawdził się w roli partnera, musisz mieć dobrą wolę i starać się dać jej szczęście. Oczywiście nie każda próba okaże się udana, nie wszystko ci wyjdzie, ale sam fakt, że wkładasz wysiłek w to, aby sprawić jej przyjemność, z pewnością zostanie doceniony. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy się o nie starają.

Lubisz się przytulać

Tym, na co skarży się większość kobiet, jest oschłość mężczyzny. Jeśli ty masz w sobie naturalną potrzebę przytulania i bycia przytulanym, sprawia ci to przyjemność, to możecie stworzyć razem naprawdę udany związek. Czułość jest podstawą, bez której trudno przejść do budowania głębszej relacji.

Lubisz rozmawiać

Kobiety często skarżą się na facetów, że ci unikają rozmów. Niekoniecznie chodzi tutaj o dysputy na trudne tematy, ale o zwykłe opowiadanie o tym, co spotkało nas w ciągu dnia. Jeśli interesujesz się życiem partnerki, lubisz też opowiadać o swoim, to jesteś dobrym kandydatem na męża.

Martwisz się o nią, nie chcesz, by ktoś ją skrzywdził

Jeśli masz w sobie duże pokłady troski, martwisz się, że gdy wraca wieczorem do domu, ktoś może ją skrzywdzić, to dobry znak. Posiadasz bowiem empatię, jesteś też osobą opiekuńczą, która nadaje się do związku.

Potrafisz jej ustąpić

Jeśli niekoniecznie zależy ci na tym, aby zawsze postawić na swoim, jesteś skłonny do pójścia na kompromis, to znak, że macie szansę stworzyć szczęśliwy i trwały związek. Porozumienie może dotyczyć różnych aspektów codziennego życia, począwszy od miejsca, w którym zjecie kolację, a na stronie łóżka, po której ona zaśnie, skończywszy.

Dodaj komentarz