Seks

O co mężczyzna chciałby zapytać na temat seksu podczas okresu?

O co mężczyzna chciałby zapytać na temat seksu podczas okresu

Seks podczas okresu wciąż jest postrzegany jako temat tabu. Obu stronom niezręcznie o nim rozmawiać. O co mężczyzna chciałby zapytać na temat seksu podczas okresu?

Czy krew działa nawilżająco?

Krew działa nawilżająco, nadaje poślizg podczas zbliżeń, niemniej trzeba mieć na uwadze, że są panie, które dodatkowo potrzebują lubrykantu. Tutaj nic się nie zmienia. Część kobiet pod wpływem pożądania jest super nawilżona, a część, choć pragnie seksu, to musi się wspomagać lubrykantami.

Czy kobieta podczas okresu jest bardziej napalona?

To zależy od kobiety. Jeśli boli ją brzuch oraz piersi, to nie marzy ona o seksie. Ale przecież menstruacja nie zawsze jest bolesna. Wtedy zdarza się, że kobieta jest mega napalona i nie może przestać fantazjować o seksie z ukochanym mężczyzną.

Czy ona odbiera inaczej seks podczas okresu?

Seks podczas okresu jest dla niej równie przyjemny. Jedynie co może czuć się bardziej skrępowana i bać się, jak w rzeczywistości zareagujesz na krew, gdy ją zobaczysz. Ale seks podczas okresu nie jest mniej przyjemny.

Czy ona nie odczuwa dyskomfortu?

Ona nie odczuwa bólu dlatego, że uprawiacie seks podczas menstruacji. Ale może czuć się skrępowana swoją fizjologią, poza tym może się bać, że po takich igraszkach całkowicie stracisz ochotę na seks z nią, bo cię to obrzydzi.

Jak ona zareaguje na odmowę?

Mężczyzna ma prawo nie zgadzać się na seks podczas okresu, bo zwyczajnie mu taka forma erotycznych igraszek nie pasuje. Nie oznacza to, że nie kocha on swojej partnerki. Jej może być przykro, gdy odmówisz, ale dojrzała kobieta zrozumie i nie zrobi o to afery.  Zawsze możesz jej zaproponować pocałunki i przytulanie zamiast tradycyjnego seksu.

Czy masz wyrzuty sumienia po?

Kobiety z reguły nie mają wyrzutów sumienia po seksie podczas okresu, bo przecież nie robią nic złego.  Mogą jedynie się martwić, czy nie straciły pożądania swojego faceta, bo on poczuł się zniesmaczony ich fizjologią.

Jaka pozycja jest dla ciebie najprzyjemniejsza?

Podczas menstruacji warto pomyśleć o seksie na stojąco, bo wtedy nie brudzicie pościeli, a np. kafelki, które łatwo można umyć.  Możecie uprawiać seks na stojąco, stojąc do siebie twarzami lub od tyłu. Istnieje możliwość uprawiania go pod prysznicem, aby na koniec wszystko spłukać.

Dodaj komentarz