Miłość i związki

Przytulanie ma niezwykłą moc, czyli jak w subtelny sposób pokazać, że ją kochasz

Przytulanie ma niezwykłą moc

Przytulanie ma niezwykłą moc, wiedzą o tym psycholodzy i lekarze. Dzieci, które były mało przytulane w dzieciństwie, często chorują, są słabsze, a w dorosłym życiu borykają się z zaniżoną samooceną i trudnością nawiązywanie relacji międzyludzkich.  Zdradzamy, jak w subtelny sposób możesz pokazać, że ją kochasz.

Przytulanie niezwiązane z seksem

To nieprawda, że dla kobiety liczą się tylko romantyczne wyznania. Nie musisz jej pisać miłosnych listów ani recytować wierszy. Jeśli to nie leży w twojej naturze, nie rób tego. Wyraź miłość do niej za pomocą gestów, które ona z pewnością odczyta prawidłowo.

Czułość nie tylko przed seksem

Przytulanie jest przez kobietę odbierane jednoznacznie jako wyraz męskiego zaangażowania, gdy nie ma ono konotacji seksualnych i nie jest etapem w dążeniu do erotycznych igraszek. Naprawdę kobiety są mocno przeczulone na tym punkcie. Nie ma nic gorszego niż facet, który robi się romantyczny i czuły tylko po to, aby nabrać kobietę i doprowadzić do seksu. Naprawdę boimy się takiego scenariusza i do przytulania przed oraz po seksie przywiązujemy nieco inną wagę. Te gesty są dla nas bardzo ważne, ale same w sobie nie stanowią wyrazu miłości ze strony faceta. W końcu pierwszy lepszy zaliczacz też umie przytulić kobietę przed, aby ją uwieść.

Romantyczne gesty w parku

Jakie przytulanie ma niezwykłą moc? Takie, które nie dąży do seksu, lecz jest wyrazem bliskości.  Najlepiej będzie, gdy zabierzesz ją na wiosenny spacer do parku. Gdy gdzieś przystaniecie, podejdziesz do niej i mocno obejmiesz ją od tyłu.  Wytrwasz w tej pozycji nieco dłużej, a na koniec pocałujesz ją w policzek.

Przytulanie na powitanie

Dobre wrażenie robi zawsze mocne przytulanie na powitanie i pożegnanie. Gdy mężczyzna przylega do kobiety całym ciałem i dość długo nie wypuszcza jej z objęć, ona czuje ten wyrzut oksytocyny i endorfin. Poza tym wyczuwa, że za jego gestem stoją czyste intencje. Na koniec możesz ją pocałować w policzek.

Przytulanie w towarzystwie

Gdy jesteście w jakimś lokalu w większym gronie, wybierz miejsce z kanapą i cały czas obejmuj ją w pasie, możesz czasem też pogładzić ją po włosach. To są drobiazgi, ale dla kobiety bardzo czytelne. Jeśli postąpisz w ten sposób, ona z pewnością poczuje, że tobie na niej zależy i sama zacznie się bardziej angażować w tę znajomość.

Przytulanie na mieście

Gdy idziecie razem przez miasto, obejmij ją w pasie i przyciągnij do siebie. Ona wtedy poczuje się przy tobie bardzo szczęśliwa i przypomni sobie, dlaczego jesteś dla niej wyjątkowym mężczyzną. Takie gesty sprzyjają wzmacnianiu miłości kobiety.

Seks a przytulanie

Mówiłyśmy o tym, że przytulanie ma niezwykłą moc, gdy nie stoi za nim dążenie do seksu. Ale gdy już razem traficie do sypialni, to nie możesz o nim zapominać. Przed seksem powinieneś ją mocno przytulić, aby czuła się kochana i bezpieczna. W trakcie powinieneś ją przytulać, bo dla kobiety najważniejsza jest bliskość podczas seksu. Jeśli będziesz ją obejmował, ona będzie przeszczęśliwa. Poza tym kobiety lubią romantyzm i czułość podczas seksu, bo wyrażają one uczucie, a to właśnie ono odgrywa kluczową rolę dla płci pięknej podczas erotycznych igraszek.  Seks bez uczucia jest jak wypad do cukierni bez zjedzenia ciasta, czyli zupełnie bez sensu. Jeśli będzie zbyt mechaniczny, ona nie będzie miała ochoty na powtórkę. Jeśli będzie pełny miłości i czułości, w tym przytulanie, będzie marzyła o tym, aby ponownie znaleźć się w twoich ramionach.  Kobiety przykładają też ogromną wagę do przytulania po seksie. Uważają bowiem, że zachowanie mężczyzny po seksie sporo mówi o ich stosunku do nich. Jeśli on ją mocno przytuli po seksie, a potem obejmie w pasie, gdy będzie chciał już spać, ona poczuje się potraktowana z szacunkiem. Jeśli zaś od razu ucieknie do łazienki, ona uzna, że on traktuje ją przedmiotowo. A tego kobiety łatwo nie wybaczają, potrafią się robić złośliwe i oschłe, ewentualnie zwyczajnie strzelają focha. Nie ma w tym nic oryginalnego, kobiety oczekują czułości od mężczyzny, także podczas seksu i po nim.

Przytulanie pozwala poskromić nawet największą złośnicę

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość dla wszystkich mężczyzn. Jeśli będziecie często i długo przytulać kobietę, to zmiękczycie jej serce i zapobiegniecie fochom. Kobiety naprawdę są spokojniejsze, gdy czują się kochane. Wtedy same stają się otwarte i zaczynają wyrażać miłość do mężczyzny.

Dodaj komentarz