Miłość i związki

4 cechy wyglądu kobiety, które odstraszają mężczyzn

wyglądu kobiety

Pragniemy być atrakcyjne dla płci przeciwnej, ale czasem przesadzamy ze zmianami w swoim wyglądzie. Zapominamy również o tych istotnych, na które uwagę zwracają faceci. Niektóre cechy wyglądu kobiety mogą odstraszać mężczyzn. Jak myślicie, jakie?

Zbyt długie paznokcie

Paznokcie powinny być przede wszystkim czyste i zadbane. Z ich długością różnie bywa. Niektóre kobiety noszą krótko obcięte paznokcie, bo tego wymaga ich praca, inne wolą długie paznokcie. Wszystko jest w porządku, do momentu, kiedy nie przypominają one szponów czarownicy. Moda na tipsy dawno już minęła, więc nie radzimy jej powielać. Długie, a zwłaszcza sztuczne paznokcie nie zrobią najlepszego wrażenia. Mężczyzna może pomyśleć, że z takim manicurem nic nie da się zrobić. Nośmy więc takie paznokcie, by przypadkiem nie wyrządzić nimi komuś krzywdy. Krótkie też mogą być atrakcyjne, wystarczy odpowiedni, modny manicure i gotowe!

Niezadbane zęby

Zwracamy uwagę na zęby u panów, więc bądźmy świadome tego, że oni także dostrzegą żółte czy krzywe zęby. Zadbane uzębienie jest naszą wizytówką. Wystarczy przecież szeroki uśmiech by odsłonić ząbki. Regularne wizyty u dentysty i codzienne szczotkowanie zęby to dla wielu oczywista oczywistość, ale zdarzają się przypadki pa, które ewidentnie mają z tym problem. Lepiej zadbać o zdrowy i piękny uśmiech, by olśnić nim mężczyznę, a nie go na wstępnie odstraszyć.

Napompowane usta

Skoro o uśmiechu mowa, mamy jeszcze usta. Kobiety uważają, że powinny być duże, często przesadnie wielkie. Napompowane usta od razu przywołują na myśl botoks. Korzystanie z medycyny estetycznej to nic złego, pod warunkiem, że robimy to z głową. Przerysowane usta nie prezentują się ładnie ani naturalnie. Owszem, panowie lubią ponętne usta, ale nie sztuczne, jak u dmuchanej lalki. Jeśli już mamy ingerować w naturę, to używajmy zdrowego rozsądku. Inaczej kacze usta będą obiektem wyśmiania w oczach każdego faceta.

Zaniedbana cera

wyglądDelikatna i zadbana skóra to bez wątpienia atrakcyjny element wizerunku, nie tylko kobiety. Zaniedbana cera, pełna pryszczy czy przebarwień może dodać nam lat. A przy poważnych zmianach skórnych, nawet najlepszy makijaż może nic nie wskórać. Dlatego najlepiej udać się do dermatologa. Pamiętajmy, że trądzik atakuje także dorosłych, nie tylko nastolatki. Rozwiązanie problemów doda pewności siebie i sprawi, że poczujemy się bardziej atrakcyjnie. Mężczyzna na pewno to dostrzeże i nie ucieknie w popłochu na nasz widok.

Katarzyna Antos

Komentarze

Zostaw komentarz