Miłość i związki

20 oznak, że ona chce się tylko tobą zabawić. Nie licz na nic więcej!

czy ona chce się tylko zabawić

Kobiety podobnie jak mężczyźni okazują się wielkimi egoistkami, które myślą tylko o swoim dobru, zapominając przy tym o drugim człowieku. Panie także potrafią wykorzystać faceta, zabawić się nim, po czym go zostawić. Kobiety i mężczyźni bywają pod tym względem równie okrutni. Przedstawiamy 20 oznak, że ona chce się tylko zabawić. Jeśli zauważysz je u swojej wybranki, nie licz na nic więcej.

 

Nie odbiera od ciebie telefonu

Jeśli ona wiecznie nie odbiera od ciebie telefonu, to są zasadniczo dwie opcje. Ciągle wybierasz złą godzinę na rozmowę, np. wybierasz jej numer, gdy jest w pracy albo ona jest zajęta kimś innym i nie chce, żebyś jej przeszkadzał. Dzwoniąc do niej, upewnisz się, na czym stoisz. Jeśli  ona zasadniczo odbiera telefony od ciebie, to znaczy, że traktuje cię poważnie.  Jeśli natomiast dość często ma z tym problem i nigdy nie oddzwania, to coś jest na rzeczy. Może umawia się z kilkoma facetami na randki, a ty jesteś jednym z nich. Kobiety, które na ogół odbierają telefony od swoich mężczyzn, z reguły nie mają nic do ukrycia.

20 oznak, że ona chce się tylko tobą zabawić. Odpisuje po jakimś czasie

Wysłałeś jej SMS, a ona odpisuje po kilku, a nawet kilkunastu godzinach. Ba, nawet zdarza się jej to zrobić na drugi dzień.  Ona nie traktuje cię poważnie. Co innego, gdy piszesz późnym wieczorem, a ona od razu odpisuje ci z samego rana. Mogła wcześniej położyć się spać, ale przemilczanie wiadomości wysłanych o normalnej porze, jest dość osobliwym zjawiskiem i świadczy o jej lekkim podejściu do waszej znajomości.

Chce się spotykać tylko w mieszkaniu

Ją po prostu interesuje wyłącznie seks, dlatego dba, aby wasze randki odbywały się w miejscu, gdzie jest łóżko lub inny wygodny mebel na erotyczne igraszki. Kobieta, której zależy na mężczyźnie, będzie chciała się z nim widywać niezależnie od okoliczności. Chętnie pójdzie z tobą na spacer do parku czy na piwo do pubu.

Czeka na drogie prezenty od ciebie

Jeśli ona czeka, aż będziesz ją obsypywał biżuterią, kwiatami i innymi drobiazgami, to traktuje cię jak dojną krowę. Patrzy tylko, ile może z ciebie wyciągnąć i to robi.  Materialistkę możesz łatwo wyeliminować,  nie dając jej żadnych prezentów na początku znajomości.

Chce, żebyś zabierał ją do najdroższych miejsc

Kobieta, której zależy na mężczyźnie, chętnie umówi się z nim na spacer w parku. Ta, która szuka dobrej zabawy, będzie oczekiwała, że zabierzesz ją do luksusowej restauracji, do najlepszego klubu w mieście, do kina i w wiele innych miejsc, do których wejściówki sporo kosztują.

W weekendy jest poza twoim zasięgiem

Kobieta, która w weekendy jest zawsze zajęta, czy to znajomymi, czy rodziną, nie ma wobec ciebie poważnych intencji. Ona po prostu ma ciekawsze zajęcia, a ty pełnisz rolę zapchajdziury, do której się odzywa, gdy naprawdę ostro ją przypili lub odczuwa nudę.

Nie chce z tobą spędzać urodzin, ma od tego lepsze towarzystwo

Urodziny to wyjątkowe święto, które chcemy spędzić z najbliższymi. Z kim ona celebruje tę uroczystość? Tak naprawdę to wiele mówi o waszej relacji. Jeśli ona wybiera imprezę z przyjaciółką, to znaczy, że stawia ją ponad tobą.  Jeśli nie chce spotkać się w ten dzień albo nocować u ciebie w nocy zahaczającej o jej urodziny, to może oznaczać, że w jej życiu jest ktoś ważniejszy od ciebie. Może inny mężczyzna, może najlepsza koleżanka. Koniec końców ty nie jest dla niej tak ważny jak ona dla ciebie.

Gdy mówisz jej o problemach i marzeniach, o nic nie dopytuje

Kobieta, która ma do ciebie luźny stosunek i niespecjalnie jej na tobie zależy, nie będzie kontynuowała rozmowy, gdy zaczniesz opowiadać jej o swoich problemach i marzeniach. Szybko utnie temat i zmieni go na przyjemniejszy. Jeśli ona traktuje cię poważnie, chętnie cię wysłucha,  dopyta o szczegóły, pocieszy lub coś doradzi.

Po seksie wraca do siebie do domu

Seks był udany, ale tuż po ona ubiera się i zbiera się do domu? To nie jest normalne zachowanie. Tak nie postępuje kobieta, która poważnie traktuje faceta. Jeśli jej na tobie zależy, na pewno zostanie na noc i będzie chciała się do ciebie przytulić.

Odtrąca cię, gdy ją przytulasz i nie chce, abyś trzymał ją za rękę na ulicy

Gdy przytulasz ją po seksie, ona cię od razu odtrąca. Podobnie reaguje, gdy całujesz ją na ulicy lub łapiesz ją za rękę wśród ludzi. Ona nie chce czuć z tobą bliskości. Seks to jedno, wtedy pozwala sobie na dotyk, ostrzejsze pocałunki. Ale gdy mają one kontekst więziotwórczy, ona zaczyna się wzdrygać i unikać czułości. Nie pozwala się też trzymać za rękę w miejscach publicznych – może się ciebie wstydzi lub spotyka się z kimś innym i nie chce, aby ktoś zobaczył was razem w jednoznacznej sytuacji.

Nie obchodzi jej twoje zdanie

Powiedziałeś jej, że świetnie wygląda w jakimś elemencie garderoby. Ona ma to w głębokim poważaniu i nawet dla ciebie nie chce tego założyć. Kobieta, której zależy na mężczyźnie, pragnie mu się podobać. Chętnie założy nawet znienawidzone spodnie czy pończochy, żeby tylko sprawić ci przyjemność.

Jest zła, gdy mówisz do niej: Słońce/Kochanie

Zwracasz się do niej w czuły sposób, a ona jest o to zła i urządza ci awanturę. Nie tak wygląda zachowanie zaangażowanej kobiety! Gdy paniom zależy na facecie, to cieszy je każdy czuły zwrot, zdrobnienie imienia, każde Słońce i Kochanie.

Zapiera się rękami i nogami przed poznaniem twoich znajomych

Chcesz jej przedstawić swoich kolegów, współlokatorów lub przyjaciółkę, ale ona nagle nie ma czasu. Problem powtarza się, gdy ponawiasz swoją propozycję. Ona wzbrania się przed zaangażowaniem i bliskością. Gdyby jej na tobie zależało, na pewno spotkałaby się z twoimi kolegami.

Nie chce jechać z tobą na imprezę rodzinną

Masz wesele, komunię lub chrzciny i postanowiłeś ją zaprosić w charakterze osoby towarzyszącej. Ona stanowczo odmawia, wymiguje się brakiem czasu lub konkurencyjną imprezą. Krótko mówiąc, nie chce się angażować i poznawać twoich bliskich.

Ma pełno tajemniczych kolegów, którzy wydzwaniają do niej nocami

Kobieta, z którą się spotykasz, ma mnóstwo kolegów poznanych nie wiadomo gdzie i kiedy. Wielu z nich wydzwania do niej w nocy lub pisze SMS-y. To dość dziwne i zarazem podejrzane zjawisko. Może bowiem świadczyć o jej podwójnym życiu. Kobieta, która ma kolegów,  utrzymuje z nimi normalny kontakt, ale nie koresponduje w nocy.

Irytuje ją romantyczna atmosfera

Zrobiłeś dla niej kolację lub zabrałeś na romantyczny spacer, a ona jest tym tylko poirytowana? Prawdopodobnie drażni ją romantyczna atmosfera, ponieważ budzi w niej wyrzuty sumienia. Ona nie chce takich z gestów z twojej strony, gdyż zwyczajnie jej nie zależy.

Nie chce mieć z tobą żadnych wspólnych zdjęć

Proponujesz zrobienie pamiątkowego selfie lub twoja koleżanka robi zdjęcia wszystkim parom na imprezie. Ona jednak stanowczo odmawia, ucieka do łazienki lub jakoś się wykręca. Kobieta, której nie zależy na facecie, bo prowadzi podwójne życie, stara się unikać takich sytuacji, gdyż grożą zdemaskowaniem.

Ukrywa cię przed swoimi znajomymi

Idziecie razem przez miasto i ona widzi swoją koleżankę z pracy. Nagle od ciebie ucieka, nie chce, żebyś ją przytulał lub udaje, że nie widzi swojej znajomej. Nie chce, abyś poznał kogokolwiek z jej życia. Strzeże prywatności niczym największego skarbu. Prawdopodobnie nie zamierza się potem tłumaczyć koleżance, że jesteś tylko facetem od seksu, z którym czasem wyskoczy na miasto, aby się zabawić.

Nie chce, żebyś jej pomagał

Zaproponowałeś jej pomoc w zawiezieniu psa do weterynarza, w zakupie jakiejś rzeczy, ale ona zdecydowanie odrzuca twoją inicjatywę. Nie życzy sobie, abyś jej pomagał i wtrącał się w jej życie. Tak nie postępuje zakochana kobieta.  Ta, której zależy, ucieszy się z propozycji pomocy.

Nie nosi prezentu od ciebie

Kupiłeś jej na urodziny drobny wisiorek lub kolczyki, a ona pomimo że mam przekłute uszy i nosi właśnie długie, wiszące kolczyki zapinane w sposób, dzięki któremu nie odpinają się samoistnie, nigdy ich nie zakłada. Kobiety tak postępują, gdy chcą uniknąć pytań o to, skąd mają nową biżuterię. Boją się, że w ten sposób się wyda, że doprawiają rogi swojemu stałemu partnerowi  lub  grają na dwa fronty.

Dodaj komentarz