Kultura Styl życia

12 randek na Gwiazdkę – Jenny Bayliss

12 randek na Gwiazdkę

Szukasz pełnej ciepła i pozytywnych emocji powieści obyczajowej, która wprowadzi cię w klimat Bożego Narodzenia? 12 randek na Gwiazdkę to propozycja idealna dla ciebie, Jenny Bayliss stworzyła historię, która podnosi na duchu i poprawia nastrój w długie, jesienne  wieczory.

Pracownica branży kreatywnej

Kate jest kobietą po 30-stce, która z powodzeniem pracuje w branży kreatywnej. Wymyśla nowe tkaniny, inspirując się otaczającym ją światem i naturą. Kobieta potrafi poświęcać swojej pracy całe dnie, gdyż ta daje jej ogromną satysfakcję.

Nieoczekiwany powrót w rodzinne strony

Choć Kate odnalazła się w wielkim mieście, do którego wyjechała na studia, a następnie znalazła w nim pracę, to musiała powrócić w rodzinne strony. Na szczęście jej firma poszła jej na rękę, zgadzając się na pracę zdalną. Wszystko to przez matkę Kate, która po latach małżeństwa postanowiła rzucić jej ojca dla innego mężczyzny. Mac zaczął popadać w alkoholizm, więc jego córka musiała interweniować.

Nieocenione wsparcie przyjaciół

W trudnych chwilach Kate może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół – Matta i Laury. Jej przyjaciółka żyje w szczęśliwym małżeństwie i spodziewa się drugiego dziecka. Natomiast Matt, podobnie jak Kate, został ciężko doświadczony przez los. W wypadku samochodowym stracił siostrę i matkę. Wychowywała go jego chrzestna, przyjaciółka jego matki. Matt, w przeciwieństwie do Kate, nie odnalazł się w wielkim mieście, w rezultacie po latach powrócił do sennego miasteczka, aby prowadzić w nim kawiarnię, którą odziedziczył po swojej matce.

Samotność Kate

Życie uczuciowe Kate właściwie nie istnieje. W wielkim mieście spotykała się z Danem. Mężczyzna odpowiadał jej, ponieważ także pracował w branży kreatywnej i miał z nią sporo wspólnego. Z czasem jednak ich związek rozpadł się, a Kate nikogo już nie szukała. W niewielkim, sennym miasteczku, gdzie żyją głównie emeryci, nie jest to wcale łatwe..

12 randek w ciemno

Laura martwi się o życie uczuciowe swojej przyjaciółki, dlatego namawia ją do wzięcia udziału w programie 12 randek. Firma na podstawie profilu oraz listy ulubionych miejsc, umawia każdego z 12 osobami. Czy te randki okażą się dla Kate udane? Czy znajdzie na nich miłość swojego życia?

Książka idealna na prezent

12 randek na Gwiazdkę to książka napisana z poczuciem humoru. Jest stosunkowo lekka ze względu na poruszoną w niej tematykę i przedświąteczny klimat. Mimo to porusza też problemy, z którymi boryka się wielu ludzi na świecie – rozwód rodziców, stratę matki etc. Jenny Bayliss posiada lekkie pióro, dlatego też dość szybko i przyjemnie poznaje się przygotowaną przez nią historię.  12 randek na Gwiazdkę to idealna propozycja na prezent dla bliskiej nam osoby, która ceni sobie pełne ciepła powieści obyczajowe.

Komentarze (4)

alibabka

1 miesiąc temu

Lubię takie pełne ciepła historie. Swoją drogą uważam, że kobiety często przesadzają i zupełnie niepotrzebnie szukają miłości. Ta sama je znajdzie:)

Zostaw komentarz