Seks

Co zrobić, aby seks stanowił niezapomniane przeżycie dla kobiety?

niezapomniany seks

Gdy trafiasz na tę jedyną zależy ci na tym, aby seks był jak najlepszy i zapadł w pamięć drugiej stronie. Szukasz inspiracji w internecie, zastanawiasz się, co mogłoby jej sprawić największą frajdę.  Co zrobić, aby seks stanowił niezapomniane przeżycie dla kobiety? Skorzystaj z naszych rad.

Dotykaj jej po całym ciele, zanim przejdziesz do gry wstępnej

Kobiety naprawdę lubią być dotykane. Mężczyźni często o tym zapominają i przystępują do rzeczy wtedy, gdy chcą uprawiać seks. W międzyczasie dotyk leży i kuleje. A to poważny błąd. Panie trzeba wprowadzić w odpowiedni nastrój. Nie wtedy, gdy leżycie już w łóżku i ją rozbierasz. Powinieneś zrobić to dużo wcześniej. Dotykaj jej po całym ciele, gdy razem siedzicie, idziecie gdzieś lub coś razem oglądacie.  Możesz objąć ją w pasie, pod biustem, złapać za rękę, położyć rękę na jej kolanie, udzie. Pocałować ją w szyję, ramię, a nawet położyć rękę na jej pupie, gdy gdzieś razem idziecie.

Zadbaj o odpowiedni nastrój

Zmień pościel, firanki i zasłony w oknie, włącz jakąś fajną muzykę, spryskaj czymś poduszkę, aby ładnie pachniała. Kobiety na to patrzą i gdy widzą, ze facet się stara, od razu oceniają go naprawdę wysoko. Dla nich odpowiednia atmosfera to podstawa;)

Zacznij od pocałunków i komplementów

Zanim zaczniesz ją rozbierać, poświęć trochę czasu na pocałunki. Namiętne francuskie pocałunki mają bardzo erotyczny i silnie pobudzający charakter. Nie ograniczaj się jednak do jej ust, całuj ją także po szyi, karku, ramionach, dekolcie. Powiedz jej przy tym coś miłego np. pragnę cię/ale na mnie działasz/jesteś piękna.

Namiętne i długie pieszczoty

Kobiety naprawdę lubią być dotykane po piersiach, pośladkach, udach, szyi. Nie zapominaj o tym i postaw na namiętne, długie pieszczoty. Pamiętaj, że piersi są dużo bardziej wrażliwe niż pośladki, więc najwięcej przyjemności dostarczysz jej, będąc delikatnym. Po prostu ją muskaj po brodawkach sutkowych, piersiach. Możesz dołączyć do tego pocałunki i pieszczoty językiem. Pośladki możesz ugniatać z wyczuciem. A uda dobrze jest dotykać i całować, podobnie jak szyję i kark.

Coś nowego, coś starego

Wybierz pozycje, które lubicie np. na pieska, jeźdźca, klasyczną i dorzuć do tego coś, czego jeszcze nie robiliście, a was kręci. Np. seks na stojąco, na biurku, na krześle, pozycję huzarską. W trakcie nie zapominaj o przytulaniu, całowaniu i pieszczeniu partnerki. Ona na pewno to doceni.

Przytulanie, całusy i głaskanie

Po seksie większość kobiet chce być przytulanych, całowanych i głaskanych po piersiach, plecach czy włosach. Na pewno sporo zyskasz, okazując jej czułość.  Najważniejszą składową udanego seksu jest czułość. Jeśli ona będzie czuła, że ją całujesz, pieścisz i przytulasz, z pewnością zostaniesz przez nią bardzo wysoko oceniony. Panie do ekstazy doprowadzają właśnie te elementy, dlatego zadbaj o nie

Zmień nastawienie

Nie zastanawiaj się ciągle, czy dobrze wypadłeś, co powinieneś zrobić inaczej. Kobiety cenią sobie luz w sypialni. Tu nie ma miejsca na zawody i wyścigi.  Jest natomiast na wyrozumiałość i przyjemność. Pamiętaj, że istnieje mnóstwo sposobów na doprowadzenie jej do ekstazy. Może ona dochodzi, gdy ją całujesz? Jeśli tak jest, na koniec wybierz pozycję, w której możecie się swobodnie całować np. klasyczną, na jeźdźca, na biurku etc.  Jeśli uznasz, że ona nie doszła, zawsze możesz to nadrobić, całując ją po erotycznych figlach, jednocześnie mocno przytulając do siebie. To też może zapewnić jej orgazm. Możesz też całować ją po piersiach, udach, ściskać za pośladki, pieścić jej łechtaczkę. Albo połączyć dwa silnie działające bodźce – francuskie pocałunki z dotykaniem jej łechtaczki, ale tym razem bez palcówki.

Dodaj komentarz