Konkursy

Wygraj książkę Arystokracja. Romanse i miłości w XX stuleciu!

Świat polskich arystokratów XX wieku z pewnością jest fascynujący, a jego tajniki postanowiła zgłębić Iwona Kinzler. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy książki od Wydawnictwa Lira!

Arystokracja. Romanse i miłości w XX stuleciu – Iwona Kienzler

Zapraszamy do świata polskich arystokratów XX wieku! Bohaterowie tej książki to barwne postaci, które w imię uczucia gotowe były wzniecać skandale i burzyć konwenanse.

Czy wiesz, kto przed stu laty wzbudzał sensację swoimi sercowymi podbojami? Kto w tamtych czasach popełnił mezalians lub porzucił partnera przed ślubem? Jakie były miłosne powiązania polskich i amerykańskich wyższych sfer? Czym cechowało się życie uczuciowe poety Jarosława Iwaszkiewicza?

Na te i inne pytania odpowiada Iwona Kienzler w swojej najnowszej książce „Arystokracja. Romanse i miłości w XX stuleciu”. Znana popularyzatorka historii i autorka bestsellerów biograficznych z pasją pisze o nietypowych związkach, bulwersujących w swoim czasie opinię publiczną, oraz o ludziach, którzy rzucali się w wir miłosnego życia, nie bacząc na obowiązujące normy społeczne.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Arystokracja. Romanse i miłości w XX stuleciu!

Aby wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki Arystokracja. Romanse i miłości w XX stuleciu Iwony Kienzler, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Życie jakiego arystokraty chciałabyś poznać? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 4.05.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Arystokracja”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 4.05.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
Fundatorem nagrody – 3 egzemplarzy książki Arystokracja. Romanse i miłości w XX stuleciu Iwony Kienzler jest Wydawnictwo Lira.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcja, w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze

Irena

3 lata temu

Fajnie, że jest tutaj tyle konkursów. Mam nadzieję, że chociaż jedna książka przywędruje do mnie 🙂
Ale oczywiście trzymam kciuki za wszystkich biorących udział w konkursie 😉

Zostaw komentarz