Miłość i związki

Co zrobić, aby kobieta poczuła się przy tobie pewnie?

udany seks

Masz wrażenie, że jej na tobie zależy, a po chwili dochodzisz do wniosku, że wykazuje zbyt mało inicjatywy. Sama się nie przytula, nie całuje, nie łapie za rękę. Czegoś ci w waszej relacji ewidentnie brakuje. Prawdopodobnie trafiłeś na kobietę, która boi się sparzyć. Strach przed ponownym zranieniem sprawia, że dość mocno się asekuruje. Takie panie na szczęście można przekonać do wykazywania większej inicjatywy. Co zrobić, aby kobieta poczuła się przy tobie pewnie?

Dużo jej dotykaj i przytulaj

Aby kobieta poczuła się przy tobie pewnie, powinieneś ją często dotykać. To naprawdę potrafi zdziałać cuda, zwłaszcza jeśli ma za sobą trudne przeżycia. Kobietom przytulanie kojarzy się z czystymi intencjami, zatem budzi zaufanie. Poza tym dotykając jej, pokazujesz, że lubisz być z nią w bliskim kontakcie fizycznym. To może ją zachęcić do tego, żeby sama przytulała się i całowała cię, gdy po prostu najdzie ją na to ochota. Jeśli już to zrób, przejdź do punktu drugiego.

Gdy sama się przytuli, powiedz, że to miłe

Jeśli ona już wyjdzie z inicjatywą, sama się do ciebie przytuli, pocałuje cię, złapie za rękę, to powiedz jej, że to bardzo miłe. Możesz też ją mocniej objąć lub zdecydowanie chwycić za rękę, aby miała jasny przekaz, że to, co robi, jest przez ciebie w pełni akceptowalne i nie przekracza twoich granic.  Kobiety czasem boją się same przytulić lub pocałować faceta, bo nie potrafią przewidzieć jego reakcji.

Zapraszaj ją na spotkania

Zanim poczuje się pewnie, spróbuj sam przejąć inicjatywę. Zaproś ją na spacer, do pubu, na pizzę lub do siebie. Ona z pewnością ma blokadę. Na szczęście można ją przełamać. Jeśli poczuje, że lubisz jej towarzystwo, to poczuje się pewniej i może sama za jakiś czas zaproponuje jakieś wyjście.

Oferuj pomoc

Powiedz jej, że zawsze chętnie jej pomożesz. Oferuj jej swoje wsparcie, gdy ma problemy i chce zostać wysłuchana. Powiedz, że pomożesz jej przy wyborze komputera etc., zawsze służysz radą itp.

Powiedz, żeby się czasem odezwała sama z siebie

Oczywiście w lekki, nieco żartobliwy sposób np. przy pożegnaniu, gdy dajesz jej buziaka.  Zostanie to wówczas odebrane we właściwy sposób. Możesz zawsze powiedzieć byłoby miło, gdybyś czasem się odezwała.

Zaproś ją na spotkanie ze swoimi znajomymi

W ten sposób pokażesz jej, że masz wobec niej czyste intencje. Kobiety przywiązują wagę do takich drobnostek i czują się zdecydowanie pewniej, gdy facet wpuszcza je do swojego życia.

Mów jej komplementy

Każda kobieta ich potrzebuje. Panie chcą usłyszeć, że są atrakcyjne dla mężczyzny, z którym się spotykają. Jest to całkowicie naturalne i normalne.  Mów jej zatem szczere komplementy, a poczuje się nieco pewniej.

Komentarze

Irena

3 lata temu

Kobieta poczuje się pewnie przy mężczyźnie, gdy będzie wiedziała że może mu zaufać. Na pewno trudno zaufać mężczyźnie, gdy nie zna się jego znajomych ani rodziny. Dlatego warto zapoznać swoją ukochaną z bliskimi osobami, żeby mogła poczuć się ważna.
Unikanie takich spotkać może być źle odebrane.

Zostaw komentarz