Miłość i związki

Zastanawiasz się, czy ona cię kocha? Poproś o ocenę przyjaciół

czy ona cię kocha

Mężczyźni często nie umieją prawidłowo interpretować zachowania kobiety, zwłaszcza gdy się zakochają. Jedni popadają w hurraoptyzmim, dając sobie nawijać makaron na uszy kobiecie, która nie jest nimi zainteresowana na poważnie. Drudzy wszystko widzą w czarnych barwach, a sygnały wysyłane przez kobietę są dla nich wręcz niewidoczne. Zastanawiasz się, czy ona cię kocha? Poproś o ocenę przyjaciół.

Przyjaciele powiedzą ci prawdę

Zaproś ją na spotkanie, gdzie będą także oni. Osoby, którym  ufasz, a ona lubi. To zapewni wam obojgu swobodną atmosferę.  Wykazano, iż przyjaciele na podstawie gestów, jakimi się obdarzacie i tego, co sobie mówicie i w jaki sposób, są w stanie dostrzec, czy łączy was szczere uczucie, czy coś kuleje w waszej relacji. Oni bezbłędnie dostrzegą kobietę zainteresowaną tylko pieniędzmi, seksem lub szukającej czasoumilacza. Dostrzegą w niej też dobre cechy świadczące o zakochaniu, nawet jeśli  nie wie, jak ci okazywać zainteresowanie. Obcy ludzie po prostu to widzą, podczas gdy trzęsiesz się z nerwów, że ona chyba cię nie kocha.

Człowiek stojący z boku widzi więcej

Pamiętaj, że obcy człowiek widzi wszystko wyraźnie, wasze gesty, towarzyszącą im mimikę. Potrafi ocenić szczerość jej słów, czułych gestów etc.  Jeśli ona naprawdę cię kocha, twoi przyjaciele z pewnością to docenią podczas wspólnego spotkania. Zauważą też fałsz i chęć wykorzystania.

Zabierz przyjaciół, których ona lubi

Ważne, abyś zabrał ją ze sobą gdzieś, gdzie panuje fajna atmosfera. Przyjaciele powinni być parą, aby umieć dostrzec podstawowe sygnały kobiecego zainteresowania. Poza tym to wprowadza romantyczny nastrój i ona też może zacząć cię dotykać, przytulać. Wybierz osoby, które ona lubi, aby nie czuła się skrępowana w ich obecności. Nie poruszaj trudnych, nieprzyjemnych tematów, nie wzbudzaj w niej zazdrości. Po prostu rozmawiaj z nią o sobie, swoich pasjach, pracy etc. Zobaczysz, czy ona się wczuje i zacznie zadawać pytania. Twoi przyjaciele będą potrafili to ocenić.

Czy ona chce spędzać czas z twoimi znajomymi?

Dobra wiadomość jest taka, że kobiety lubią poznawać znajomych faceta, na którym im zależy. Gdybyś był kandydatem tylko do seksu, to nie chciałyby ich widywać. Jej zgoda sama w sobie stanowi dobry znak. Ważne, nie proponuj spotkania w środku nocy, bo wtedy może odmówić z powodu zmęczenia i kiepskiego samopoczucia, np. migreny, zatrucia pokarmowego.  Jak zaproponujesz spotkanie o rozsądnej porze, to ona nie odmówi ci nawet w środku tygodnia. Grunt, aby już nie spała.

Dodaj komentarz