Seks

Pomysły na zadowolenie faceta podczas seksu

Pomysły na zadowolenie faceta podczas seksu

Zastanawiasz się, jak sprawić przyjemność swojemu wybrankowi? Chcesz, aby ta noc była namiętna i zapadła w pamięć Wam obojgu? Przedstawiamy pomysły na zadowolenie faceta podczas seksu.

Ocieraj się o niego zmysłowo

Podejdź do swojego faceta i zacznij się do niego zmysłowo ocierać. Najlepiej będzie, jak wykorzystasz siłę swojej pupy i zaczniesz na niego napierać w strategicznym miejscu, odpinając mu spodnie. Takiego rozwiązania z pewnością się nie spodziewa.

Bądź konkretna

Powiedz mu wprost, na co masz ochotę tej nocy. Mogą to być namiętne pocałunki, seks od tyłu etc. Ważne, abyś nie wstydziła się zdradzić mu swoich najskrytszych pragnień. Mężczyźni cenią kobiety, które mówią wprost, czego chcą.

Przygotuj się do seksu w nietypowym miejscu

Niech to będzie podłoga lub komoda. Mężczyźni lubią takie urozmaicenia. Gdy powiesz mu, że chcesz się kochać na stole lub biurku, ewentualnie na podłodze, to on będzie pod wrażeniem twojej kreatywności. Faceci kochają eksperymenty.

Zaproś go do wanny

Przygotuj aromatyczną kąpiel, abyście mogli kochać się w wannie. To bardzo podniecający scenariusz dla mężczyzn, ale też dla nas, kobiet. Większość z nas fantazjuje o seksie w mniej oczywistym miejscu. Wśród tych wymienia się m.in. wannę.

Zrób mu pokaz tańca lub striptizu

Twój zmysłowy taniec rozgrzeje go do czerwoności. Przygotuj dla siebie seksowny zestaw i swoją ulubioną piosenkę. Następnie zmysłowo zrzucaj z siebie ubranie, aż zostaniesz w samej koronkowej bieliźnie. Tę już na sobie zostaw, niech on zdejmie ją z ciebie osobiście.

Powiedz, że dziś może ściągnąć tylko górę lub dół

Zobacz, co wybierze i którą częścią twojego ciała zechce się dziś zająć.  Uwierz, on nie wytrzyma przy takim ograniczeniu i będzie zdeterminowany, by rozebrać cię do samego końca, a to takie podniecające.

Dodaj komentarz