Miłość i związki

Zakochany facet – te informacje cię zaskoczą

zakochany facet

Co robi zakochany facet? Jak reaguje na pewne rzeczy? Okazuje się, że faceci potrafią być naprawdę oryginalni w relacjach damsko-męskich, gdy zakochają się naprawdę mocno. Ich zachowanie może cię szokować i sprawiać, że zbierasz szczękę z podłogi. Niestety,  zakochany facet często całkowicie traci zdrowy rozsądek i często cię zniechęca, zamiast zachęcać do działania.

On woli, abyś okazywała mu czułość, niż dążyła do seksu

To nas całkowicie zbiło z pantałyku. Wydawało nam się, że skoro jest miło, spotykamy się już jakiś czas, on nam się podoba, to dążąc do seksu, tylko robimy krok do przodu, który powinien mu przypaść do gustu. Tymczasem okazuje się, że faceci na początku bardzo negatywnie podchodzą do sytuacji, gdy kobieta wykazuje inicjatywę seksualną. Boją się bowiem, że jej chodzi tylko o seks. Są bardzo wyczuleni na tym punkcie, gdy naprawdę zakochają się w niej całym sercem.  Gdy jemu na tobie zależy, to woli, abyś go przytuliła, pocałowała, chwyciła za rękę, niż dążyła do seksu. On chce poczuć się przez ciebie kochany, a nie tylko pożądany.

On testuje, czy jesteś nim zainteresowana

Może to robić na naprawdę głupie sposoby. Czasem facet dochodzi do wniosku, że zasadniczo to nie wie, po co się z nim spotykasz. Tylko ze sobą rozmawiacie, ale jest miło, ale brakuje mu większego zaangażowania z twojej strony. Wtedy też przychodzą mu do głowy głupie myśli, ze wzbudzaniem zazdrości na czele. Facet myśli, że zrobisz mu o to aferę i pokażesz, że chcesz czegoś więcej. Tylko jest jeden problem. To tak nie działa. Jak facet wzbudza zazdrość, to kobieta go sobie odpuszcza.

Może schłodzić relację, by cię przetestować

Może przestać odpisywać na wiadomości lub samemu zamilknąć, jeśli to on jest stroną inicjującą kontakt. Chce sprawdzić, czy po ochłodzeniu relacji, ty sama zaczniesz do niego częściej pisać i zabiegać o kontakt.

On czeka na wiadomości z twojej strony

Co robią kobiety, gdy się zakochają? Bardzo dobrze kontrolują i starają nie wysyłać do faceta zbyt często wiadomości. Nie chcą go zniechęcić do siebie swoją nachalnością. Zakochany facet myśli sobie wtedy: nie zależy jej, w ogóle nie chce pisać pierwsza, a jak już to zrobi, to nie ma w tym takiego zaangażowania, jak być powinno.

Niekoniecznie zależy mu na komplementach dotyczących wyglądu

Niektórzy faceci są aż tak bardzo oryginalni, że uważają, iż komplementując ich wygląd, pokazujesz, że interesuje cię tylko seks. Gdybyś widziała w nim kogoś więcej, skomplementowałabyś coś innego, np. jego liczne talenty.

Boi się, że surowo oceniasz go w łóżku

Zakochany facet staje się zakompleksionym kochankiem. Nagle zaczyna bać się, czy w ogóle jest w stanie sprostać twoim oczekiwaniom. Boi się, że nie stanie na wysokości zadania, nie da ci rozkoszy i tym samym okropnie cię zawiedzie.

Też obserwuje cię, czy go przytulisz po seksie

Nie tylko kobiety czekają, aż mężczyzna przytuli je po seksie, mężczyźni też to robią. Bardzo często sami się odsuwają, aby sprawdzić, czy ona zechce się do niego przytulić, bo zależy jej na czymś więcej niż przelotnej znajomości. Jak widać, niezależnie od płci, nikt nie chce być traktowany przedmiotowo.

Boi się, że obrazi cię, dążąc do seksu

Zakochany facet balansuje na cienkiej linie.  Z jednej strony musi okazać ci, że interesujesz go jako kobieta. Z drugiej musi zachować dalece posuniętą ostrożność, abyś  nie uznała go za zboczeńca. Wypalenie z erotyczną propozycją w niewłaściwym momencie, może go sporo kosztować, a przecież nie chce cię stracić.

Nie wie, czy może cię dotknąć

Faceci często mają problem z dotykiem, gdy się zakochają. Nie chcą, aby był on niestosowny, bo wiedzą, że kobiety potrafią robić afery o takie rzeczy. Czasem bardzo chciałby cię objąć w pasie lub pod biustem, ale nie wie, czy nie zarobi za to plaskacza.

Boi się, że nie sprosta twoim oczekiwaniom

Zakochany facet zaczyna spoglądać na siebie krytycznym okiem. Boi się, czy sprosta twoim oczekiwaniom. Zapewni ci poczucie bezpieczeństwa, dobry seks i okaże się dobrym partnerem, który będzie potrafił okazać ci troskę zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Boi się, że inny facet cię odbije

Gdy angażujesz się emocjonalnie, to sporo ryzykujesz. Stajesz się jego skarbem, który on boi się stracić. Dlatego tak nieprzychylnie reaguje na każdego faceta z twojego otoczenia. Wkurzają go nawet geje, bo ci też pewnie czegoś chcą.

Czeka, aż go zaprosisz na spotkanie

Dla niego jest to wyraz jednakowego zaangażowania w relację. Skoro ty też inwestujesz w tę znajomość, to znaczy, że postrzegasz ją jako wartościową. Gdyby nic dla ciebie nie znaczył, nie proponowałabyś spaceru etc. Zakochany facet bardzo nie lubi, gdy sam musi zawsze wychodzić z inicjatywą, gdyż ma poczucie, że jego uczucie pozostało nieodwzajemnione.

Czeka, aż zrobisz coś tylko dla niego

Np. upieczesz jego ulubione ciasto, wymasujesz mu plecy, założysz strój, w którym lubi cię oglądać. Jemu bardzo zależy, aby poczuć, że jest dla ciebie kimś absolutnie wyjątkowym, dla kogoś mogłabyś zmodyfikować swoje plany.

Jest zazdrosny o twoje koleżanki

Bo uważa, że okazujesz im więcej ciepła niż jemu. Martwisz się o nie, spędzasz z nimi mnóstwo czasu, pomagasz etc. Poza tym zazdrości im tego, że tak często je przytulasz i całujesz w policzek. One dostają od ciebie własnoręcznie pieczone ciasteczka, a on nie ma z tobą aż tak dobrze.

Dodaj komentarz