Seks

Kiedy mężczyzna myśli, że kobieta chce tylko seksu?

kiedy mężczyzna stwierdza że ona chce tylko seksu

Myślisz, że faceci mają ochotę na seks o każdej porze dnia i nocy? Kobieta, która pragnie się z nimi kochać tu i teraz, stanowi marzenie każdego mężczyzny. To nieprawda.  Faceci też podchodzą do seksu w emocjonalny sposób i nie zawsze myślą o nim tak lekko, jak my zakładamy.  Kiedy mężczyzna myśli, że kobieta chce tylko seksu?

Patrzy tylko na wygląd

Jeśli kobieta w ogóle nie interesuje się facetem, nie ma dla niej znaczenia jego charakter, zainteresowania, problemy i radości, to mężczyzna odbiera to dość negatywnie. Zwłaszcza gdy towarzyszą temu zachwyty jego wyglądem. Seksowna aparycja to dla wielu mężczyzn powód do dumy, ale nie wtedy, gdy zakochują się w kobiecie, a ona nie widzi nic więcej poza ich przystojną twarzą i seksowną klatą.  Pozory często mylą, samo zainteresowanie kobiety wyglądem zewnętrznym nie jest niczym złym. Gorzej, gdy ona w ogóle nie interesuje się facetem, z którym się spotyka. Nie pyta go o hobby, pracę itp. Jeśli interesuje się jego życiem, a poza tym komplementuje jego wygląd, to znaczy, że bliskość emocjonalna idzie w parze  z silnym pociągiem fizycznym. To prosta recepta na udany związek;)

Nie jest czuła

Mężczyźni często mają ogromne zastrzeżenia do zachowania pań. Jeśli on wyczuje, że nie jesteś dla niego zbyt czuła. Nie potrafisz się sama przytulić, chwycić go za rękę, pocałować, czy pogłaskać po głowie, to nie będzie czuł się przy tobie komfortowo. Mężczyzna, gdy się zakocha, pragnie nie tyle seksu, co czułości.  Jeśli nie dostarczasz mu emocji, nie masz co liczyć na erotyczne igraszki. On będzie chciał bowiem uprawiać z tobą czuły seks, a twoja postawa go do niego nie nastraja.

Nie pisze tak po prostu

Faceci coraz częściej skarżą się, że kobiety nie potrafią do nich napisać tak po prostu. Nie pytają: co porabiasz, jak ci minął dzień? Oni w rezultacie nie czują się kochani. Coraz bardziej utwierdzają się w przekonaniu, że kobiecie nie tyle zależy na nich i ich towarzystwie, co na seksie. W związku z tym, iż żyjemy w czasach, gdy kobiety też dążą tylko do fizyczności, zmianie uległo też myślenie panów. Jeśli mężczyźnie nie odpowiada układ tylko seks, to brak zwykłych i regularnych odpowiedzi z twojej strony będzie go męczył i wpędzał w przekonanie, że tobie chodzi tylko o fizyczność.

Nie nalega na spotkania

Jeśli kobieta nie dąży do randek, tylko czeka, aż facet zaproponuje jej spotkanie u siebie późnym wieczorem, to znak, że jej być może chodzi tylko o seks bez zobowiązań. Dla zakochanego faceta taki układ nie ma racji bytu. Mężczyźni też coraz mocniej przywiązują się do kobiet po dobrym seksie.  A to oznacza dla nich jeszcze większe cierpienie w przypadku złamania im serca.

Po seksie nie jest czuła

Gdy kobieta nie tuli się do faceta i nie całuje go po seksie, kiedy powinna być najbardziej pobudzona emocjonalnie, to znak, że jej chodziło tylko o seks. Facet widząc jej oschłość, odczuwa smutek i ma poczucie bycia wykorzystanym.  Czuje się potraktowany przedmiotowo i nie ma ochoty na kontynuowanie znajomości.

Po seksie zachowuje się tak, jakby nic się nie wydarzyło

Jeśli ty po prostu wracasz do siebie, rano nie jesteś specjalnie czuła, to on musi zabiegać o pożegnalnego buziaka czy przytulaska, a po wszystkim nie piszesz do niego intensywniej niż wcześniej, to on czuje, że nic z tego nie wyjdzie. Dla ciebie liczy się zapewne dobry seks bez emocji, a on chciałby czegoś więcej.  Mężczyźni wyznają jedną zasadę. Do seksu możesz być mało czuła i zdystansowana, ale po powinnaś zmienić swoją postawę, jeśli zależy ci na czymś więcej. Twoja postępująca oschłość utwierdza ich w przekonaniu, że jesteś kobietą zainteresowaną erotyczną przygodą.

Pisze sporo sekswiadomości

Faceci lubią otrzymywać erotyczne wiadomości, ale wtedy, gdy szukają przygodnego seksu lub są w tobie w stałym związku. Gdy dopiero do niego dążą, a ty częstujesz go erotycznymi SMS-ami, mogą odnieść wrażenie, że tobie w ogóle nie zależy na czymś głębszym.  To może ich zniechęcić, a nawet doprowadzić do zerwania kontaktu przez mężczyznę.

Dodaj komentarz