Seks

Zachowania mężczyzny podczas seksu, które pokazują, że jesteś dla niego wyjątkowa

Zachowania mężczyzny podczas seksu, które pokazują, że jesteś dla niego wyjątkowa

Seks z mężczyzną bardzo często obnaża prawdę o waszej relacji.  Mówi wiele o tym, kim tak naprawdę dla niego jesteś, w jakich kategoriach postrzega waszą znajomość. Przedstawiamy zachowania mężczyzny podczas seksu, które pokazują, że jesteś dla niego wyjątkowa.

Często się wtula

To bardzo dobry znak, gdy mężczyzna chce się przytulać przed seksem, w trakcie gry wstępnej, podczas seksu i po nim. To pokazuje, że nie traktuje cię przedmiotowo i szanuje cię. Z reguły też taki przytulaśny facet jest wyśmienity w łóżku, bo dba o ciebie, z czułością cię dotyka, a my, kobiety, to uwielbiamy.

Zawsze zatrzymuje wzrok na twoim ciele i mówi komplement

To znak, że bardzo mu się podobasz, ale też potrafi cię docenić, nie wstydzi się powiedzieć ci czegoś miłego. Dba o atmosferę i o to, abyś w przyszłości miała ochotę na seks z nim. Robi to, bo liczy na powtórkę i nie zamierza kończyć tej znajomości.

Pieści i całuje całe twoje ciało

On nie ogranicza się do samej penetracji, ale też umie okazać ci czułość, dotykając i pieszcząc całe twoje ciało. Wie, że kobieta ma mnóstwo stref erogennych i dzięki pocałunkom można je z łatwością pobudzić, dając jej wielką rozkosz.

Często pyta o twoje fantazje i potrzeby

Gdy mężczyzna chce, jak najwięcej dowiedzieć się nt. twoich potrzeb, pragnień itp., a potem chętnie je wciela w życie, to znak, że chce, abyś była szczęśliwa. Faceci nie postępują w ten sposób z panienkami na jedną noc.

Dba o romantyczną atmosferę

Mężczyzna, dla którego jesteś kimś wyjątkowym, będzie chciał, abyś się dobrze czuła. Nie przystąpi od razu do seksu, ale najpierw z tobą porozmawia, coś obejrzy, przytuli cię. Nie będzie też na siłę dążył do seksu, uszanuje twoją odmowę.

Dziękuję za seks

Mężczyzna, który myśli o tobie poważnie, potrafi podziękować za seks. Stara się być miły i gdy żegna się z tobą, zawsze cię przytuli, da buziaka w policzek.  Przy nim nie czujesz się wykorzystana.

Dodaj komentarz