Miłość i związki

Za to kocham seks z tobą

Za to kocham seks z tobą

Zastanawiasz się, dlaczego ona ma ochotę na seks z tobą? Mężczyźni mają kompleksy na punkcie swoich umiejętności erotycznych. Bardzo często zupełnie niepotrzebnie. Faceci, którzy czują się bogami seksu, na ogół są dużo słabsi od tych, którzy są mniej doświadczeni i bardziej zestresowani.  Tak naprawdę wyznacznikiem twoich umiejętności jest to, czy ona ma ochotę na seks z tobą po wspólnej nocy. Jeśli  ona sama proponuje ci go, to znaczy, że musiałeś być świetny i naprawdę wiesz, jak obchodzić się z kobietą. Za to kocham seks z tobą.

Za romantyczny nastrój

Za to, że umiesz być romantyczny i nie traktujesz mnie przedmiotowo. Zawsze starasz się trochę porozmawiać, pożartować, przytulić mnie. Jesteś uroczy i kulturalny. Seks z tobą to duża ilość czułości, którą poprzedza przytulanie podczas wspólnego oglądania filmów. To jest bardzo fajne, bo gdy spędzamy razem wieczór, a ty mnie obejmujesz, to wprawiasz mnie w odpowiedni nastrój i mam ochotę być z tobą naprawdę blisko.

Za to, że swoim dotykiem mnie rozpalasz

Ty umiesz mnie dotykać.  Gdy mnie przytulasz, a twoje dłonie błądzą po całym ciele, jest mi tak dobrze i czuję pulsujące pożądanie. Uwielbiam twój dotyk. To, jak mnie przytulasz na powitanie, obejmujesz w pasie i całujesz w usta.

Za to, że uwielbiam, jak mnie przytulasz

Lubię być przytulana przez ciebie, w twoim ramionach czuję się taka bezpieczna i kochana. Dlatego chcę, abyś robił to jak najczęściej. Cieszę się, że lubisz mnie przytulać przed seksem, podczas seksu i po nim. Lubię, gdy po na mnie leżysz taki zmęczony i zadowolony, bo to buduje bliskość. Uwielbiam, gdy w nocy mnie obejmujesz na łyżeczkę i śpimy tak do rana.

Za zdecydowanie, z jakim przyciągasz mnie do siebie

To jest takie seksowne i męskie, a jednocześnie podniecające, jak zdecydowanie mnie do siebie przyciągasz, obejmujesz w pasie, w biuście lub zaczynasz mnie całować. Taką formę dominacji w twoim wykonaniu bardzo lubię.

Za namiętne pocałunki

Całujesz najlepiej na świecie, uwielbiam te chwile, gdy nasze języki się spotykają w miłosnym tańcu pełnym namiętności. Gdy mnie całujesz, czuję, jak narasta moje pożądanie. Z każdą chwilą pragnę cię coraz mocniej.

Za to, że czuje, że obydwoje jesteśmy na siebie mocno napaleni i to tempo

Seks z tobą jest najlepszy na świecie, bo czuję, że jesteś na mnie tak samo mocno napalony, jak ja na ciebie. Nasze tempo jest czasem zabójcze, ale bardzo mnie kręci to, że obydwoje jesteśmy siebie tak mocno spragnieni, że nie umiemy się powstrzymać ani zwolnić tempa.

Za to, że umiesz mnie rozbudzić tak, że sama piszę ci potem niegrzeczne SMS-y

Żadnemu mężczyźnie nigdy nie pisałam, jak bardzo go pragnę, bo zwyczajnie tego nie czułam. Tylko ty umiesz we mnie rozbudzić ochotę na seks i sprawić, że czerpię z niego maksymalną przyjemność. Przez ciebie mam niegrzeczne myśli, co czasem przekłada się też na SMS-y.

Za to, jak mnie rozbierasz i dotykasz

Uwielbiam, gdy mnie rozbierasz  i dotykasz, to jest takie rozbudzające pożądanie. Już wtedy jest mi bardzo przyjemnie, bo z każdą chwilą coraz mocniej cię pragnę.

Za to, że umiesz być delikatny

Nie znoszę przemocy, a ty umiesz się ze mną tak obchodzić, że jest mi z tobą bardzo, ale to bardzo przyjemnie. Po seksie z tobą jestem szczęśliwa i zadowolona, nic mnie nie boli.

Za to, że czuję się przy tobie tak bezpiecznie

Gdy mnie obejmujesz, czuję się przy tobie tak bezpiecznie i wiem, że nie zrobisz mi krzywdy, będzie nam ze sobą szalenie przyjemnie.

Za twój boski zapach

Uwielbiam twój zapach, działa na mnie jak narkotyk. Jesteś jedynym mężczyzną, który tak ładnie mi pachnie.  Twój boski zapach rozpala moje pożądanie i sprawia, że uwielbiam się w ciebie wtulać po seksie.

Dodaj komentarz