Miłość i związki

Kiedy warto wybaczyć facetowi i zacząć wszystko od nowa?

Kiedy warto wybaczyć facetowi i zacząć wszystko od nowa

Facetowi warto czasem wybaczyć i dać ostatnią szansę. Bez wracania do tego, co było i czynienia sobie nawzajem wyrzutów. Zasady są proste, ustalacie je ze sobą na początku. Zero zdrad, kontaktu z eks i korzystania z aplikacji randkowych, jesteście sobie wierni i nie wzbudzacie w sobie zazdrości. Macie ze sobą regularny kontakt, spotykacie się tak często, jak to możliwe. Staracie się o siebie i okazujecie sobie pozytywne uczucia. Kiedy warto wybaczyć facetowi i zacząć wszystko od nowa?

Kiedy wciąż go kochasz

Jeśli pomimo upływu czasu wciąż go kochasz i uważasz, że byłaś przy nim najszczęśliwszą kobietą na świecie, to warto zastanowić się nad powrotem. To nieprawda, że nie należy wracać do osób, z którymi kiedyś się spotykaliśmy. Wszystko zależy od konkretnego człowieka. Jeśli on cię nie bił, nie znęcał się nad tobą psychicznie, tylko był nieśmiały, nieco przerażony i nie umiał się zachować, to można dać mu jeszcze jedną szansę. W końcu miłość nie zdarza się zbyt często, a on jest osobą całkowicie wyjątkową w twoim życiu.

Gdy czujesz, że zawsze był dobrym człowiekiem

Ważne jest, abyś czuła, że ten mężczyzna w gruncie rzeczy jest dobry, kocha cię, będzie potrafił cię docenić. Może w przeszłości zabrakło mu odwagi z powodu niskiej samooceny, ale nigdy nie chciał cię skrzywdzić. Zależy mu na tobie. Potrafi być szlachetny i poświęcić się dla ciebie. Stara się sprawić ci przyjemność i chce, abyś zawsze była zadowolona.

Gdy nigdy cię nie skrzywdził

On zawsze okazywał ci szacunek. Nie krzyczał na ciebie, nie wyzywał cię, nie upokarzał, nie obrażał etc. Nie pobił cię też ani nie okradł. Jeśli wasza relacja była wolna od przemocy i patologii, to jest sens do siebie wrócić.

Gdy widzisz dla was szansę

Bo wierzysz, że on umie być odważniejszy, zawalczyć o was i łączące was uczucie.  Jeśli ufasz mu i wiesz, że będzie dla ciebie dobrym partnerem, a w przyszłości mężem i ojcem dla waszych dzieci.

Gdy on dobrze rokuje i stara się

Tak, on też musi coś zrobić. Na początek odezwać się, być miłym, chcieć się spotkać.  Dobrze poczekać, czy on wyjdzie z inicjatywą i jeśli tak się stanie, dać mu zielone światło. On powinien czuć, że jesteś mu życzliwa, aby nabrał odwagi do działania.

Gdy masz z nim dużo pięknych wspomnień, gdy czułaś się kochana

Intuicja to ogromna siła i twój największy atut. Ty wiesz, czy on cię kocha czy nie, bo zwyczajnie to czujesz i widzisz w drobnych gestach. Mężczyzna, który kocha kobietę, stara się spełniać jej potrzeby, przytulać ją, uwzględniać jej preferencje. Zakłamanego faceta, który chce dobrać się do twoich majtek, z pewnością nie pomylisz z tym, który szczerze cię kocha.

Gdy dostrzegasz w nim coraz więcej zalet

Bo on chciał, żeby było ci dobrze, dlatego zabierał cię w piękne miejsca, opowiadał dowcipy, umiał się przed tobą otworzyć, powiedzieć coś o swojej rodzinie, przyjaciołach, pasji, pracy i zwykłych, codziennych przygodach. Kobiety cenią sobie taką otwartość. Mężczyzna, który bardzo starannie selekcjonuje informacje na swój temat, nigdy nie wzbudzi zainteresowania i zaufania kobiety

Dodaj komentarz