Seks

Niska samoocena związana z seksem

Niska samoocena związana z seksem

To problem, który dużo częściej dotyka mężczyzn aniżeli panie. Kobiety aż tak się nie przejmują, jak wypadły podczas seksu, bo wychodzą z założenia, że to dobra zabawa i następnym razem będzie lepiej. Płeć piękna nie stawia sobie też jakichś celów do realizacji w życiu erotycznym, podchodzimy do seksu nieco bardziej na luzie. Skąd się bierze niska samoocena związana z seksem?

Brak doświadczenia lub niewielkie doświadczenie

Gdy mężczyzna ma mniejsze doświadczenie niż kobieta, często popada w kompleksy. Zupełnie niepotrzebnie. Owszem, początkowo możesz czuć się zawstydzony seksem i lekko zagubiony, niepewny siebie, ale to przecież żaden problem dla twojej partnerki. Uwierz nam, kobietom nie przeszkadza niewielkie doświadczenie seksualne mężczyzny. Nie są tak surowe w swojej ocenie umiejętności faceta, jak wydaje się wielu panom. To przez czasopisma i portale dla mężczyzn przyjęło się, że kobieta wyśmiewa mężczyznę, który dopiero zaczyna swoją przygodę z seksem. To nie ma nic wspólnego z prawdą. Kobiety wychodzą z założenia, że każdy kiedyś zaczynał i wiedzą, że z każdym kolejnym razem facet będzie nabierał pewności siebie. Dlatego gdy stresujesz się niewielkim doświadczeniem seksualnym, przestań o tym myśleć. Kobieta chętnie ci podpowie, co lubi. Spróbuj jej wysłuchać, a przekonasz się, że będzie super. Postaw na pozycję na pieska, pozwala bowiem łatwo doprowadzić kobietę do ekstazy, a i dla ciebie będzie czystą przyjemnością. Na dodatek jest stosunkowo łatwa. Po pozycji na pieska przejdźcie do innych.

Miłość i silna fascynacja kobietą

Gdy mężczyzna czuje, że trafił na wspaniałą kobietę, która silnie go fascynuje i rozpala w nim ogromne pożądanie, zaczyna się mocno stresować, jak wypadnie w łóżku. Spokojnie, ona jest bardzo atrakcyjna, ale w końcu się w niej zakochałeś, więc raczej nie ma podłego charakteru i będzie dla ciebie wyrozumiała. Uwierz, kobiety nie oczekują w łóżku perfekcji, same są niedoskonałe, ale podchodzą do tego na dużo większym luzie. Abyś to zrozumiał, pomyśl, jak twoje koleżanki przejmują się ocenami na studiach, a jak ty do tego podchodzisz. Masz więcej luzu, podczas gdy one niepotrzebnie się stresują. Z seksem jest podobnie. Ty się strasznie stresujesz tym, jak wypadniesz, a ona ma do tego luźne podejście. Chce, żeby było romantycznie i z okazywaniem sobie czułości. Jeśli spełniasz te dwa kryteria, jest wspaniale, a reszta to tylko dodatek.  Im bardziej wyluzujesz, tym lepiej wypadniesz. Zauważ, że na studiach osoby, które po prostu się uczyły, nie nastawiając się na konkretną ocenę, z reguły zbierały piątki.

Łatwa pobudliwość

Młodzi mężczyźni zupełnie niepotrzebnie martwią się swoją dużą pobudliwością. A kobiety ją lubią. Co tu dużo mówić, mężczyzna, który łatwo się rozbudza, jest dla nas idealnym kochankiem, bo lubimy poczuć tę nieposkromioną namiętność. Poza tym świadomość, że on nas tak mocno pragnie, działa na nas szalenie pobudzająco. Pamiętaj, że dla kobiety to świetna sprawa, że masz tą niską pobudliwość. Będzie jej z tobą bardzo dobrze, bo twoje podniecenie spotęguje w niej pożądanie.

Brak kobiecego orgazmu

Mężczyzna powinien dbać o to, aby kobieta była zadowolona z seksu. No właśnie zadowolona, a nie koniecznie uzyskująca orgazm za każdym razem. Musisz zrozumieć jedno, czasem w ogóle nie masz wpływu na jej orgazm, bo ona akurat się czymś stresuje.  Masz natomiast zawsze wpływ na jej zadowolenie. Jeśli jesteś dla niej czuły, romantyczny, chętnie ją pieścisz i całujesz, to jest jej z tobą cudownie. Mężczyźni często nie doceniają znaczenia dobrej gry wstępnej. Gdy wycałujesz ją i solidnie wypieścisz, ona może mieć z tego większą frajdę niż z orgazmu.  Jeśli chcesz przybliżyć ją do orgazmu, uprawiajcie seks w różnych pozycjach, ale jedną pozostawcie niezmienną – pozycję na pieska.  Prowadzi ona do stymulacji punktu G, co może ją doprowadzić do orgazmu.

Przedwczesny wytrysk

To jest kolejny problem, którym mężczyźni zupełnie niepotrzebnie się zamartwiają. Miałeś przedwczesny wytrysk, to super, było ci przyjemnie, ona jest zadowolona, bo wie, że było jej z tobą dobrze. Poczekaj chwilkę i spróbuj drugi raz. Jeśli nie masz siły na bisowanie, mocno ją przytul i pocałuj w usta, możesz też pieścić jej piersi i łechtaczkę, a po wszystkim obejmij ją, gdy pójdziecie spać.

Problemy z erekcją

Jeśli pojawiają się w wyniku stresu, może musisz się zrelaksować przed seksem. Jeśli wynikają z przyczyn zdrowotnych, poproś lekarza o pomoc. Wyleczenie schorzenia rzutującego negatywnie na erekcję z reguły rozwiązuje problem.

Brak sił do bisowania

Jeśli nie masz sił do bisowania, to przytul ją i pocałuj, po czym powiedz otwarcie, że jesteś zmęczony  i doceniasz to, jak było cudownie. Kobieta nie pochodzi z innej galaktyki, ona też czasem pada z sił i rozumie, że możesz nie mieć sił na powtórkę.  Najwyżej pofiglujecie trochę rano, gdy będziecie mieli chwilkę czasu.

Brak rozbudowanych umiejętności ars amandi

Nie technika czyni mężczyznę dobrym kochankiem, co odpowiednie podejście do kobiety. Okaż jej w łóżku akceptację, czułość i romantyzm, a ona będzie zachwycona seksem z tobą. Pamiętaj o grze wstępnej, uwzględniaj jej preferencje, a będzie wam razem cudownie. Orgazm u kobiety nie bierze się z zaawansowanych pozycji z Kamasutry, a z miłości okazywanej jej przez faceta.

Dodaj komentarz