anna ficner ogonowska

Wydawać by się mogło, że życie Julki jest poukładane i nie ma w nim miejsca na niespodzianki. W trudnych chwilach zawsze może liczyć na wierną przyjaciółkę Nelę i bliskich, choć jej rodzinie nie brak wad.

Jednak wystarczy jedno uderzenie serca i chwila namiętności, by wszystko się zmieniło. W tej historii nic nie jest takie, jakim wydaje się na pierwszy rzut oka.

Życie pokazuje, że prawdziwe uczucia wymagają wielkich poświęceń. Czy Julka znajdzie w sobie dosyć siły i odwagi by podążyć za głosem serca? Jakich wyborów dokona? Czy znajdzie szczęście i spełnienie u boku ukochanego?

Czas pokaże…

Wygraj powieść Anny Ficner-Ogonowskiej pt. Czas pokaże!

Jeśli zaintrygował cię opis powieści Anny Ficner-Ogonowskiej pt. Czas pokaże, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak mamy do rozdania 3 egzemplarze tej wyjątkowej książki. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jakich poświęceń wymaga od Julii prawdziwe uczucie?

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 20 grudnia br. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 20.12.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród –  3 egzemplarzy powieści Anny Ficner-Ogonowskiej pt. Czas pokaże jest Społeczny Instytut Wydawniczy Znak.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.