warsztaty-gry-na-bebnach-afrykanskich

Serdecznie zapraszamy osoby po sześćdziesiątym roku życia oraz młodzież do trzydziestego roku życia do udziału w projekcie RAZEM! Rozwój Aktywność Zapał Emocje – Międzypokoleniowo.

Szkoła Ethnica-Art prowadzi nabór na darmowe warsztaty gry na bębnach afrykańskich djembe ponieważ żaden inny instrument muzyczny nie integruje bardziej niż drewniana rura a na niej kozia skóra;)

Warsztaty organizowane w ramach projektu RAZEM który ma na celu zbliżenie i integrację międzypokoleniową seniorów i młodzieży oraz zachęcenie do podejmowania wspólnych inicjatyw i działań na rzecz lokalnych społeczności. Uczestnicy mogą brać udział w każdym proponowanym działaniu lub w wybranych zajęciach.

Zainteresowanych pojęciem wspólnych działań na rzecz lokalnej społeczności zachęcamy do udziału w cyklu pt. „Działamy razem!”. Są to warsztaty dla seniorów i młodzieży przygotowujące do podjęcia wspólnego wolontariatu, a także trzydniowym wyjazd integracyjny dla uczestników.
Osoby zainteresowane rozwojem i integracją poprzez sztukę (teatr, rzeźba, fotografia, wspólne granie) zapraszamy do cyklu pt. „Gramy razem!”.

Ostatnia projektowa propozycja skierowana jest do seniorów i ich wnucząt. „Spędzamy czas razem!” to cykl atrakcyjnych spotkań i warsztatów, wśród nich: dwudniowy wyjazd integracyjny, projekt edukacyjny w szkołach wnuków, warsztaty kulinarne, warsztaty na temat rozwoju i potrzeb dzieci i młodzieży, wymiana pomysłów i doświadczeń na wspólne spędzanie czasu z wnukami.

Projekt RAZEM realizowany jest on przez Fundację Piastun w ramach rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych. Jego głównymi celami są poprawa jakości życia osób starszych i pełniejsze wykorzystanie ich potencjału w różnych rolach społecznych.

Warsztaty gry na bębnach to cykl 10 spotkań. Pięć spotkań dla osób z Opola i okolic a drugie pięć dla osób z Niemodlina i jego okolic. Pierwszy etap w Opolu co środę 17.00-19.00 zaczynamy 04 czerwca. Salka szkoleniowa Ethnica-Art Opole ul. Grunwaldzka 10 / 117

Wszystkie warsztaty, spotkania i wyjazdy są BEZPŁATNE.
Działaj RAZEM z NAMI!

Info w sprawie warsztatów bębniarskich i zapisy info@ethnica-art.pl tel.790881317

Informacja prasowa