uwiedz-go-jeszcze-raz

Na początek warto przemyśleć i zgodzić się ze stwierdzeniem, że nikt z nas nie chciałby być raz „zdobytym”, a potem wieść życie bez pasji, namiętności, uniesień i słodkich chwil zapomnienia. Twój mąż nie jest w tym względzie wyjątkiem.

Nawet jeśli masz wrażenie, że z Twojego kanapowego misia, nie da się już wykrzesać wielkiego ognia namiętności – to chcąc podjąć próbę, musisz się tego przekonania pozbyć.

To naturalne, że z czasem usypiamy w sobie gwałtowne emocje związane z osoba partnera, ponieważ kolokwialnie mówiąc – nie ma już takiej potrzeby, by starać się o względy osoby, z która żyjemy na co dzień i którą bardzo dobrze znamy. Jakże jesteśmy w błędzie!

Wiele par rozpada się tylko dlatego, że w ich życiu zabrakło owych chwil zapomnienia, a destruktywne przyzwyczajenie zniszczyło związek. Dlatego właśnie nie warto czekać na taki moment tylko zabrać się do roboty.

Jak ponownie uwieść własnego męża?

Przede wszystkim nie rób niczego na siłę. Jeśli nie masz tego w zwyczaju, nie ubieraj się w seksowną bieliznę i nie czekaj na swojego zaskoczonego męża po powrocie z pracy, ponieważ osiągnięty taką metodą efekt może być daleki od zamierzonego. Bądź więc autentyczna i nie narzucaj sobie schematów.

Joanna P.