Seks

Tych rzeczy podczas seksu faceci nie wybaczają

Tych rzeczy podczas seksu faceci nie wybaczają

Ogarnął cię smutek, bo on ostatnio nie chce z tobą rozmawiać? Zasadniczo straciłaś z nim kontakt po ostatniej wspólnej nocy. Prawdopodobnie więc obie rzeczy mają ze sobą wiele wspólnego. Odgoń smutek i zastanów się, czy nie zrobiłaś którejś z poniższych rzeczy. Tych rzeczy podczas seksu faceci nie wybaczają.

Rozpalenie go i zostawienie

Rozpalasz go, on ma wielką ochotę na seks, bo sama rozpoczęłaś grę wstępną, po czym nagle przerywasz, bo jednak ci się odwidziało. Jeśli nie chcesz seksu, to go nie inicjuj. Pomyśl, czy chciałabyś, aby on się do ciebie dobierał, po czym wyszedł do kuchni pozmywać? Jak byś się wtedy poczuła?  Jeśli masz migrenę, prześpij ją.

Gdy całujecie się, a ty pytasz, co będzie dalej

Zabijasz w ten sposób całą spontaniczność.  Seks powinien być czymś, co samo wychodzi w trakcie. Nie planujesz szczegółowo: minuta pocałunków, dwie minuty palcówki, a potem na pieska, klasyczna i na jeźdźca. Nie zabijaj w nim spontaniczności, tylko baw się podczas erotycznych igraszek.

Gdy karze mnie brakiem seksu

On nie kupił ci kwiatów na urodziny, tylko czekoladki. Jesteś obrażona i karzesz go brakiem seksu. Otóż, seksem nie należy handlować i kupczyć, traktując go jako swój największy atut. Faceci tego nie znoszą. Jak masz do niego jakieś „ale”, to mu wyjaśnij, w czym tkwi problem.

Ale jest mały

Nigdy nie możesz okazywać niezadowolenia z powodu wielkości męskiego penisa.  Jeśli tak bardzo przeszkadzają ci jego gabaryty, to rozstań się z facetem, ale go nie obrażaj. W ogóle pomyśl, co byś poczuła, gdyby rzucił: ale masz małe cycki, nie wyglądasz kobieco. Otóż to, gdy nie widzisz nic niestosownego w swoim zachowaniu, postaw się na miejscu faceta. Naucz się empatii, bo bez niej naprawdę trudno stworzyć szczęśliwy związek.

Gdy nie całuje faceta

Jeśli nie chcesz go pocałować, a przecież to nic strasznego, jeśli on ci się podoba, powinnaś pocałować go chociaż w szyję, to wysyłasz mu negatywny sygnał. Gdyby on cię nie pocałował, w mig dowiedziałaby się o tym każda z twoich koleżanek, a ty liczyłabyś na bezwzględną babską solidarność. Bądź uczciwa.

Gdy podczas seksu jesteś smutna

Powinnaś cieszyć się, że możesz liczyć na bliskość swojego mężczyzny, że on cię pragnie, dobrze traktuje i naprawdę stara się sprawić tobie ogromną przyjemność.  Erotyczne igraszki to czysta przyjemność, chyba że się do nich zmuszasz.  Ale wtedy lepiej odmówić niż mieć sfochowany wyraz twarzy.

Gdy unikasz nowych rzeczy, bo są grzeszne

Musisz albo rozejrzeć się za facetem mającym takie same upodobania jak ty – może kimś równie religijnym? Albo przestać przypisywać złe cechy nowej pozycji czy technice erotycznej. Warto próbować nowych rzeczy, a nie tylko ograniczać się do pozycji misjonarskiej.

Kiedy w ogóle nie chcesz go dotykać

O ile można zrozumieć, że boisz się łapać go za miejsca intymne, bo nie wiesz, z jaką siłą to zrobić, o tyle trudno pojąć, dlaczego nie chcesz dotykać jego pleców, torsów, szyi albo chociaż pocałować go w twarz?

Kiedy ciągle mówisz o bólu

Jeśli on robi coś, co cię boli, to powiedz mu o tym. Może trzeba zmienić pozycję lub użyć lubrykantu. Niemniej nie histeryzuj, gdy on niechcący szarpnie cię za włosy, chcąc do siebie przytulić.  Spróbuj nie być księżniczką na ziarnku grochu i mówić o bólu, gdy ten naprawdę występuje. Nie histeryzuj, krzycząc: auu, gdy nic ci nie zrobi, tylko rozwali misterną fryzurę.

Gdy wymaga czytania w myślach

Jeśli wszystko jest okej, to normalne, że milczysz, rozkoszując się seksem. Jednak jeśli coś ci nie pasuje, za krótka gra wstępna, za mało pocałunków, za mało pieszczot piersi, to mu zwyczajnie o tym powiedz. Nikt nie czyta w twoich myślach.  Nie obrażaj się, że nie było idealnie, tylko naucz się o tym rozmawiać.

Kiedy udaje orgazm

Mężczyźni nie znoszą kłamstwa w tej dziedzinie. Nie udawaj orgazmu, aby on już skończył. On się wtedy czuje fatalnie, gdy wie, że udajesz, bo nie daje ci spełnienia. Wolałby usłyszeć: zróbmy to od tyłu albo całuj mnie, gdy we mnie jesteś, to da mi orgazm.

Dodaj komentarz