Tego nie mów facetowi, by nie zepsuć erotycznej atmosfery

Kobiety są bardzo wrażliwe na krytykę podczas seksu, ale bardzo często postępują nie fair i nie szczędzą jej partnerowi. Tak nie powinno być. Tego nie mów facetowi, by nie zepsuć erotycznej atmosfery.

Mam zatwardzenie

Przez to tracisz swój nimb kobiecości i delikatności. Nie należy mężczyźnie opowiadać o czymś tak prozaicznym jak zatwardzenie. Sprawia to, że przestajesz mu się kojarzyć z seksowną kobietą, a zaczynasz z reklamą preparatów pomagających wydalić stolec.

Jesteś za gruby na pozycję misjonarską

Nie mów w ten sposób do swojego partnera, nie wypominaj mu w chamski sposób nadwagi. Zawsze możesz zaproponować: może dzisiaj pozycja na jeźdźca? Efekt będzie ten sam, unikniesz seksu w niekomfortowej dla siebie pozycji, ale go nie obrazisz i nie zrazisz do siebie.

Jednak wyłącz światło, bo mi przeszkadza

Nie postępuj w ten sposób, bo wychodzisz na niezdecydowaną. Poza tym nie ma co psuć erotycznej atmosfery, uwierz, on teraz naprawdę nie myśli o twoim cellulicie.

Nie będzie seksu, bo mnie wkurzyłeś

Nie traktuj seksu jako karty przetargowej. Nie szantażuj go brakiem erotycznych igraszek, gdy chcesz go do czegoś przekonać. Nie karz go też w ten sposób za złe zachowanie.

Kiedy wreszcie skończysz?

To prawda, że długi stosunek boli, bo dochodzi do licznych otarć w obrębie pochwy, cewki moczowej etc. Jeśli jednak on potrzebuje więcej czasu, by dojść, bądź dla niego wyrozumiała i zwyczajnie mu go daj. W końcu seks powinien stanowić przyjemność dla obojga partnerów.

Jesteś równie dobry jak mój były

Żaden facet w sytuacji intymnej nie chce słyszeć o twoim eks, nawet jeśli mówisz, że on na tle byłego wypada rewelacyjnie. To zabija całą erotyczną aurą.

Ciszej, obok śpi moja babcia

Nie musisz o tym wspominać. Zawsze możesz go normalnie poprosić o to, by był ciszej. Mówiąc o babci, możesz doprowadzić do wystąpienia problemów z erekcją u partnera.

To był ostatni seks, bo jesteś słaby w te klocki

Nie chciałabyś czegoś takiego usłyszeć, prawda? Sama pewnie nie jesteś kochanką roku, dlaczego więc tak łatwo krytykujesz faceta? Naucz się być dla niego wyrozumiałą.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ