Seks

Tego nie mów facetowi, by nie zepsuć erotycznej atmosfery

Tego nie mów facetowi, by nie zepsuć erotycznej atmosfery

Kobiety są bardzo wrażliwe na krytykę podczas seksu, ale bardzo często postępują nie fair i nie szczędzą jej partnerowi. Tak nie powinno być. Tego nie mów facetowi, by nie zepsuć erotycznej atmosfery.

Mam zatwardzenie

Przez to tracisz swój nimb kobiecości i delikatności. Nie należy mężczyźnie opowiadać o czymś tak prozaicznym jak zatwardzenie. Sprawia to, że przestajesz mu się kojarzyć z seksowną kobietą, a zaczynasz z reklamą preparatów pomagających wydalić stolec.

Jesteś za gruby na pozycję misjonarską

Nie mów w ten sposób do swojego partnera, nie wypominaj mu w chamski sposób nadwagi. Zawsze możesz zaproponować: może dzisiaj pozycja na jeźdźca? Efekt będzie ten sam, unikniesz seksu w niekomfortowej dla siebie pozycji, ale go nie obrazisz i nie zrazisz do siebie.

Jednak wyłącz światło, bo mi przeszkadza

Nie postępuj w ten sposób, bo wychodzisz na niezdecydowaną. Poza tym nie ma co psuć erotycznej atmosfery, uwierz, on teraz naprawdę nie myśli o twoim cellulicie.

Nie będzie seksu, bo mnie wkurzyłeś

Nie traktuj seksu jako karty przetargowej. Nie szantażuj go brakiem erotycznych igraszek, gdy chcesz go do czegoś przekonać. Nie karz go też w ten sposób za złe zachowanie.

Kiedy wreszcie skończysz?

To prawda, że długi stosunek boli, bo dochodzi do licznych otarć w obrębie pochwy, cewki moczowej etc. Jeśli jednak on potrzebuje więcej czasu, by dojść, bądź dla niego wyrozumiała i zwyczajnie mu go daj. W końcu seks powinien stanowić przyjemność dla obojga partnerów.

Jesteś równie dobry jak mój były

Żaden facet w sytuacji intymnej nie chce słyszeć o twoim eks, nawet jeśli mówisz, że on na tle byłego wypada rewelacyjnie. To zabija całą erotyczną aurą.

Ciszej, obok śpi moja babcia

Nie musisz o tym wspominać. Zawsze możesz go normalnie poprosić o to, by był ciszej. Mówiąc o babci, możesz doprowadzić do wystąpienia problemów z erekcją u partnera.

To był ostatni seks, bo jesteś słaby w te klocki

Nie chciałabyś czegoś takiego usłyszeć, prawda? Sama pewnie nie jesteś kochanką roku, dlaczego więc tak łatwo krytykujesz faceta? Naucz się być dla niego wyrozumiałą.

Dodaj komentarz