Seks

Ona nigdy cię nie zostawi, jeśli dajesz jej to podczas seksu

Ona nigdy cię nie zostawi, jeśli dajesz jej to podczas seksu

Mężczyźni często zupełnie inaczej podchodzą do seksu, niż robimy to my, kobiety. Dla nas erotyczne igraszki to przede wszystkim dobra zabawa. Dla nich coś w rodzaju egzaminu na prawdziwego mężczyznę. Nie do końca rozumiemy ich podejście, ale w końcu jesteśmy różni. Ona nigdy cię nie zostawi, jeśli dajesz jej to podczas seksu.

Dużo czułości

Kobiety często cierpią na deficyt czułości podczas seksu. Mężczyźni podchodzą do niego zbyt mechanicznie, a przez to erotyczne igraszki stają się mało satysfakcjonujące. Nie lubimy, gdy facet zanadto koncentruje się na orgazmie i testowaniu nowych pozycji, a zapomina o tym, aby nas przytulić czy pocałować. O wiele wyżej oceniamy czułego kochanka niż wprawionego ogiera. Seks z tym drugim jest pozbawiony jakichkolwiek emocji, a przez to w ogóle nas nie ekscytuje.

Namiętność

Lubimy, gdy seks jest namiętny. Co przez to rozumiemy? Wypadkową wzajemnego pożądania, długie, francuskie pocałunki, pocałunki w szyję, dekolt etc. oraz pospieszne ściąganie z nas ubrań. To także dynamizm, gdy gra wstępna i seks ma szybkie tempo, co nie znaczy, że pomija się pieszczoty, tylko zwyczajnie nie przypomina to powolnych ruchów ślimaka winniczka. Mężczyźni często stresują się, co to będzie, gdy za chwilę dojdą przez takie tempo. Tymczasem panie cenią sobie żywiołowość w seksie, nawet jeśli ma to zakończyć się szybkim orgazmem partnera. Po prostu tempo ślimaczka winniczka w seksie okropnie nas nudzi. Taki żywiołowy seks jest po prostu dużo bardziej ekscytujący. W erotycznych igraszkach nie chodzi nam o perfekcję, lecz o emocje, jakie wzbudzają.

Dotyk

Kobietom bardzo często brakuje dotyku podczas seksu. Lubimy być dotykane przez mężczyznę po całym ciele, gdy idziemy z nim do łóżka. Facet, który pamięta o dotyku zawsze będzie pożądanym kochankiem, z którym chcemy uprawiać seks i to najlepiej codziennie. Po prostu tak na nas działa męski dotyk, gdy jego siła i intensywność są odpowiednio dobrane. Niektórzy faceci potrafią nas doprowadzić do orgazmu poprzez swój dotyk i pocałunki. To duża sztuka, ale niektórym się udaje perfekcyjnie wstrzelić w nasze potrzeby.

Poczucie bycia atrakcyjną

Kobiety chcą się czuć atrakcyjnie w ramionach mężczyzny. Dlatego gdy pokazujesz jej, że pragniesz jej taką, jaką jest, że bardzo ci się podoba i silnie cię podnieca, to zyskujesz podwójnie. Po pierwsze, stajesz się dla niej świetnym kochankiem, dla którego jest wyrozumiała. Po drugie, ona ma na ciebie nieodpartą ochotę i to nie tylko podczas owulacji, ale na co dzień.

Dodaj komentarz