Seks

Facet jest zachwycony, gdy godzisz się na te rzeczy związane z seksem

Facet jest zachwycony, gdy godzisz się na te rzeczy związane z seksem

Zastanawiasz się, co sprawia największą frajdę mężczyznom podczas erotycznych igraszek? Postanowiłyśmy zapytać o to facetów zaprzyjaźnionych z redakcją. Jakie odpowiedzi uzyskałyśmy? Facet jest zachwycony, gdy godzisz się na te rzeczy związane z seksem.

Seks  w pozycji na pieska

Mężczyźni fantazjują o seksie w pozycji na pieska, ponieważ w żadnej innej pozycji nie mają takich widoków, głębokiej penetracji i nie kontrolują sytuacji w 100%. Ta pozycja jest również idealna dla kobiet, ponieważ zapewnia stymulację punktu G, która objawia się uczuciem zbliżonym do tego związanym z parciem na mocz. To jednak zapowiedź kobiecej ejakulacji.

Seks w pozycji na jeźdźca

Mężczyźni lubią, gdy kobieta czasem przejmuje inicjatywę w sypialni, a pozycja na jeźdźca jest jedyną popularną i łatwą, w której panie dominują. Panowie lubią podziwiać piękne kształty swoich kochanek, gdy uprawiają seks właśnie w tej konfiguracji.

Seks poza łóżkiem

Faceci nie znoszą rutyny, dlatego marzą o wyprowadzeniu seksu poza łóżko.  To też bardzo ekscytująca perspektywa dla większości kobiet. Dlatego zgódź się na seks poza łóżkiem. Możecie uprawiać go na blacie kuchennym, stole, na pralce, w wannie, w samochodzie etc. Tak naprawdę taka zmiana wyjdzie na dobre wam obojgu.

Seks na stojąco

Mężczyźni czasem marzą po prostu o seksie na stojąco, gdyż ten kojarzy im się z szybkim numerkiem, dużym pożądaniem i fajną akcją. Kobieta, która godzi się na seks na stojąco, jest równie napalona jak jej kochanek.

Seks o poranku

Wielu mężczyzn ma ogromny apetyt na seks tuż po przebudzeniu. Wtedy poziom testosteronu jest najwyższy w ciągu całego dnia. W związku z tym warto nastawić budzik ciut wcześniej i urządzić sobie namiętny poranek.

Codzienny seks

Mężczyźni mają ochotę na seks codziennie, u kobiet to zmienia się w zależności od fazy cyklu. Jednak jeśli masz wysokie libido, możesz spełnić tę męską fantazję. Obydwoje zyskacie na tym mnóstwo przyjemności.

Seks w erotycznej bieliźnie

Mężczyźni narzekają, że trudno przekonać kobietę do założenia erotycznej bielizny, podczas gdy wielu facetów chciałoby się kochać wtedy, gdy masz ją na sobie. Fikuśne majteczki z koronki i seksowny stanik dodadzą ci pewności siebie, więc śmiało zamów je przez internet lub podejdź do sklepu z bielizną, aby przymierzyć i znaleźć najlepszy komplet.

Pozycja na skraju łóżka

Twoje pośladki znajdują się na skraju łóżka, on klęczy pod nim, opiera twoje nogi na klacie i wchodzi w ciebie. Wielu mężczyzn fascynuje ta pozycja,  może warto ją wypróbować?

Dodaj komentarz