Miłość i związki

Te cechy sprawiają, że mężczyźni nie mogą przejść obok ciebie obojętnie

powodzenie u mężczyzn

Jak to się dzieje, że jedne kobiety wprost nie mogą opędzić się od męskich komplementów, prób podrywu etc.? Zapewne posiadają poniższe cechy, które czynią je atrakcyjnymi w oczach facetów. Te cechy sprawiają, że mężczyźni nie mogą przejść obok ciebie obojętnie.

Masz zmysłowy głos

Mężczyźni mają słabość do niskiego, seksownego głosu u kobiet. Kojarzy im się bowiem z silnym podnieceniem. Kobieta, gdy czuje silne pożądanie, mimowolnie obniża głos. Nic dziwnego, że panie, które takowy posiadają z natury, uchodzą za mega seksowne.

Nie potrzebujesz tapety

Mężczyźni cenią sobie samoakceptację i kobiety, które nie nakładają tony makijażu przed wyjściem z domu.  Nie chodzi o to, że jeśli się trochę pomalujesz, to jest tragedia. Mężczyźni nie mają nic przeciwko odrobinie pudru, tuszu do rzęs, różu i szmince w wyrazistym odcieniu. Ważne, abyś nie miała grubej szpachli podkładu, pełno bronzera i rozświetlacza na twarzy, a twoje powieki nie przypominały dzieła Pabla Picassa.

Masz długie włosy

Mężczyźni zawsze obracają się na ulicy za długowłosymi kobietami. Nie ma w tym nic oryginalnego, długie pukle kojarzą im się z kobiecością.  Nie zmienią tego feministki, które twierdzą, że to trend uwarunkowany kulturowo. Nic tak nie dodaje kobiecie uroku jak długie pukle. Koniec, kropka. Zamiast śledzić trendy we fryzjerstwie, sprawdź, co możesz włączyć do swojej diety, aby wzmocnić pukle;)

Umiesz swobodnie żartować

Mężczyźni mają słabość do kobiet, które potrafią swobodnie żartować. To świadczy o ich dystansie do siebie samych. Poza tym umiejętność żartowania to dobry prognostyk na przyszłość, bowiem w życiu nie brakuje sytuacji, które trzeba jakoś rozładować, a najlepiej zrobić to poprzez śmiech.

W pełni akceptujesz swój biust i umiesz go podkreślić

Nie ma zbyt wielu kobiet, które w pełni akceptują swój biust. Zawsze mamy jakieś zastrzeżenia do swoich piersi. Są za małe lub za duże, mają za duże lub za małe brodawki, ich kształt mógłby być lepszy lub brakuje im jędrności. Lista zarzutów zdaje się nie mieć końca. Nic dziwnego, że mężczyźni mają słabość do kobiet, które niezależnie od rozmiaru stanika w pełni akceptują swój biust i umieją go podkreślić seksowną bielizną.

Twoja pupa zawsze wygląda perfekcyjnie

Nieważne, czy masz na sobie taliowane jeansy czy biodrówki, ołówkową sukienkę lub obcisłą spódniczkę. Nie boisz się też prezentować swoich pośladków na plaży.  Mężczyźni mają słabość do kobiecych tyłeczków. Nie oznacza to jednak, że obowiązuje jeden kanon. Jedni wolą większe pupy, drudzy mniejsze. Jedni stawiają na okrągłe pośladki, drudzy na odwrócone serce. Ważne, aby pośladki były ładnie zarysowane i jędrne.

Wiesz, kiedy jesteś najseksowniejsza na świecie

Doskonale wiesz, kiedy wyglądasz jak prawdziwa bogini i potrafisz zrobić użytek z tej wiedzy. Nie masz problemu, aby założyć ultrakrótką, czerwoną spódniczkę, czarne rajstopy i szpilki. Wtedy czujesz się niezwykle atrakcyjna i świetnie radzisz sobie z uwodzeniem mężczyzn.

W butach na obcasie czujesz się idealnie

Kochasz buty na obcasie, czujesz się w nich idealnie, bo uważasz, że podkreślają twoją kobiecość.  Nosisz je zarówno do pracy, jak i na spotkania ze znajomymi czy randki. Szpilki zostały stworzone właśnie z myślą o tobie.

Czasem wystarczy twój wzrok

To nic oryginalnego, że wiele komunikatów wysyłamy niewerbalnie, to znaczy, że czynimy to za pośrednictwem swojego ciała. Czasem wystarczy jedno sugestywne spojrzenie, aby pokazać komuś, że bardzo nam się podoba. Mężczyźni lubią takie odważne kobiety, których wzrok mówi więcej niż tysiąc słów.

Bez skrępowania zabierasz głos

Nie boisz się wyrażać swojego zdania w większym gronie. Swobodnie też zadajesz pytania. Widać, że lubisz ludzi i świetnie czujesz się w większym towarzystwie. Nieważne, czy dobrze znasz tych ludzi, czy widzisz ich po raz pierwszy na oczy.

Masz piękne i smukłe dłonie

Drobne, smukłe dłonie to marzenie wielu mężczyzn. Nawet nie wiesz, ilu panów zwraca uwagę, czy masz grube palce czy długie i szczupłe. Te drugie są szalenie pożądane, świadczą bowiem o twojej delikatności. Każdy mężczyzna widząc takie smukłe dłonie, pragnie zaopiekować się ich właścicielką.

Masz ładny kształt ust

Twoje usta nie muszą być wielkie, wystarczy, że nie są też mega wąskie i mają ładny kształt. Serduszko na górnej wardze to marzenie wielu mężczyzn. Warto jednak podkreślić, że niewiele kobiet może pochwalić się wspaniałym wcięciem nad górną wargą.

Dodaj komentarz