Stwórz właściwy nastrój, aby ona mogła wyrazić swoje uczucia

Mężczyźni często narzekają, że kobieta nie okazuje im należytego zainteresowania, podczas sami robią wszystko, by ją zniechęcić do okazywania uczuć. Są chłodni, niedostępni i sprawiają, że mamy ochotę pokazać kogoś innego, kto nie będzie taki problematyczny. Stwórz właściwy nastrój, aby ona mogła wyrazić swoje uczucia.

Odezwij się do niej czasem i zawsze odpowiadaj na jej wiadomości

Napisz do niej czasem, zapytaj ogólnie o to, jak leci. No i bezwzględnie odpowiadaj na jej wiadomości.  Wśród facetów wciąż panuje moda na odpisywanie na co  trzecią wiadomość.  Kobiecie w ogóle odechciewa się zagadywać. Wychodzi z założenia, że skoro on ma ją gdzieś, to ona nie będzie mu dłużna. Lepiej skupić się na sobie, znajomych, wychodzeniu z domu i poznawaniu nowych osób niż męczyć z pisaniem do kogoś, kto nie chce z nami rozmawiać.  W związku z tym odezwij się do niej czasem i w ogóle jej nie lekceważ, gdy ona usiłuje się z tobą skontaktować.  Będąc miłym, zyskasz najwięcej.

Zaproś ją czasem

Im częściej będziecie razem wychodzić, nawet na głupi spacer, tym bardziej ona poczucie się przy tobie bezpieczna. Dopóki nie zapewnisz jej pełnego komfortu, możesz zapomnieć o okazywaniu przez nią zaangażowania i czułości. Ona będzie zdystansowana, bo przecież ty traktujesz znajomość jako nic nieznaczącą.

Przytul ją czasem

Tak zupełnie bez okazji. Albo dlatego że jest zimno lub powiedziała coś miłego. Takie drobne gesty jak łapanie za rękę, przytulanie, buduje odpowiednią atmosferę otwartości. Ona inaczej sama cię nie przytuli, nie pocałuje, nie złapie za rękę i nie będzie do ciebie pisać codziennie, żeby zwyczajnie pogadać o tym, jak minął dzień.

Bądź dla niej miły

Nie możesz być dla niej złośliwy, chamski czy bliżej nieokreślony, bo twój chłód kompletnie ją ostudzi i zniechęci do okazywania uczuć.  Kobiety się wtedy zamykają w swojej skorupie. Ona nie powinna się bać twojej reakcji, a jeśli doprowadzisz ją do sytuacji, że będzie odczuwała lęk na myśl o wysłaniu do ciebie głupiego SMS-a, to wiedz, że straci w końcu zainteresowanie twoją osobą i znajdzie sobie kogoś, kto nie budzi w niej żadnych obaw. Nie mów jej o innych kobietach, bo gdy poczuje się niepewnie, wcale nie będzie dla ciebie czuła i nie zacznie zabiegać o twoje względy, lecz zwyczajnie skupi się na innych mężczyznach.