Seks

Dlaczego gra wstępna jest dla kobiet najważniejsza?

Dlaczego gra wstępna jest dla kobiet najważniejsza

Gra wstępna to dla mężczyzn często zbędny punkt, który trzeba odhaczyć. Dla kobiet jest bardzo ważna, ponieważ bez niej seks jest nie tylko mało satysfakcjonujący, ale przede wszystkim bolesny. Dlaczego gra wstępna jest dla kobiet najważniejsza?

Mają cienką skórę

Dla kobiet ze względu na cieniutką skórę gra wstępna jest szalenie podniecająca i satysfakcjonująca. Dotyk mężczyzny potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Mężczyźni nie rozumieją, dlaczego jest to lepsze od orgazmu. My jednak spieszymy z wyjaśnieniem. Orgazm jest fajny, ale trwa chwilę. Tymczasem muskanie skóry, pieszczenie piersi, ud, pośladków czy namiętne pocałunki w usta i szyję, potrafią dostarczyć kobiecie długotrwałej rozkoszy. Nic dziwnego, że orgazm nie jest tak ważny dla pań, jak dobrze poprowadzona gra wstępna. Powinna być namiętna, żywiołowa i czuła.

Kobiety lubią czuć się pożądane

A gra wstępna zaspokaja ich potrzebę bycia atrakcyjną i pożądaną.  Lubimy czuć się piękne dla mężczyzn. Im bardziej żywiołowa gra wstępna i sam stosunek, tym bardziej czujemy się pożądane i jest nam z tym bardzo dobrze.

Ona przygotowuje nas na zbliżenie

Podczas gry wstępnej mężczyzna rozgrzewa kobietę, narastające podniecenie przyczynia się do lubrykacji pochwy. Bez dobrego poślizgu nie ma dobrego stosunku. Tarcie jest nieprzyjemne dla obydwu stron, więc warto poświęcić trochę uwagi grze wstępnej. Dobrze wypieścić swoją partnerkę i być przy tym namiętnym oraz żywiołowym. Paradoksalnie energiczny dotyk jest dla kobiet bardzo podniecający.

Pokazuje zaangażowanie mężczyzny i pozwala rozpoznać kiepskiego kochanka

Jeśli mężczyzna jest egoistą, to pomija grę wstępną albo bardzo ją skraca. To system alarmowy, że trafiłyśmy na kiepskiego kochanka i nie ma co więcej chodzić z nim do łóżka. W końcu w  relacji z nim przyjemność nam nie grozi, bo on myśli tylko o własnej satysfakcji. Dobry kochanek zdaje sobie sprawę ze znaczenia gry wstępnej.

Dodaj komentarz