Dlaczego faceci boją się idealnych kobiet

Ona jest taka idealna. Piękna, mądra, pracowita, dobra i miła. Tak fajna, że aż większość mężczyzn zwyczajnie boi się jej inteligencji i urody. Co jest tego przyczyną? Dlaczego faceci boją się idealnych kobiet?

Trudno je zdobyć

Idealne kobiety są trudne do zdobycia. W końcu na co dzień mogą liczyć na sporą grupę adoratorów. Wszyscy się nimi zachwycają, one znają swoją wartość i też nie zechcą pierwszego, lepszego faceta.  Idealna kobieta to także wyznanie. Trzeba jej czymś zaimponować. Nie można źle wyglądać, mieć braków intelektualnych, nie mieć znajomych i pasji. To prawda, że kobiety znające swoją wartość są bardziej wymagające, co nie oznacza, że oczekują niemożliwego. Mężczyźni często mają kompleksy, wyolbrzymiają wiele kwestii, podczas gdy kobieta postrzega ich dużo lepiej niż oni sami.

Jeszcze trudniej utrzymać

Mężczyźni boją się, że idealna kobieta, nawet będąc w związku z nimi, będzie stanowiła obiekt fascynacji płci przeciwnej. W rezultacie będzie nieustannie otrzymywać różnego rodzaju propozycje i może wciąż szukać dla siebie idealnego partnera. Krótko mówiąc, boją się, że inny samiec odbije im ich idealną partnerkę. Tak, jakby kobieta była workiem ziemniaków, który można dowolnie przestawiać i została tutaj pozbawiona własnej woli.

Przy nich wychodzą ich kompleksy

Przy idealnej kobiecie, która jest  nie tylko piękna, ale też inteligentna, wychodzą wszystkie męskie kompleksy. Często zupełnie niepotrzebnie, bo kobieta często w ogóle nie dostrzega tych rzekomych wad. Albo jak je widzi, to nie przypisuje im dużego znaczenia.

Boją się, że są tylko zabawką

Mężczyźni często węszą podstęp w kobiecie, która jest nimi zainteresowana. Jak to możliwe, że taki ideał zwrócił na nich swoją uwagę? Pewnie ona chce się nimi tylko zabawić, a potem znajdzie sobie swój ideał, z którym weźmie ślub.

Boją się wysokich oczekiwań

Panowie pięknym kobietom przypisują bardzo wysokie oczekiwania dotyczące męskich zarobków, umiejętności łóżkowych etc. Tymczasem panie w większości przypadków same są w stanie się utrzymać i chcą po prostu, aby w łóżku było przyjemnie, namiętnie i czule. Ale tego, co ubzdurał sobie facet, nie przeskoczysz.