Miłość i związki

Po czym poznać, że mężczyzna ma jeszcze u kobiety jakieś szanse?

Po czym poznać, że mężczyzna ma jeszcze u kobiety jakieś szanse

Zastanawiasz się, czy jest jeszcze, o co walczyć? Chciałbyś z nią być, nieustannie o niej myślisz i pragniesz tylko jej.  Jednak ona się nie odzywa. Po czym poznać, że mężczyzna ma jeszcze u kobiety jakieś szanse?

Po tym, jak reaguje na twoją wiadomość

Po prostu do niej napisz, jeśli ci odpisze, to jest o co walczyć. Jeśli totalnie oleje, to znak, że dała już sobie z tobą spokój. Po tonie rozmowy z nią też wyczytasz, jak bardzo jest wściekła. Czy odpisuje zdawkowo, czy rozwija swoje wypowiedzi. Dłuższe wiadomości to dobry znak, ona jeszcze cię nie przekreśliła, ale może być bliska tego, bo zwyczajnie ją denerwujesz tym, jak ją traktujesz.

Po tym, czy chce się spotkać

Jeśli zdecydowanie odmówi, nie podając sensownego powodu i alternatywnego terminu, prawdopodobnie mentalnie pogodziła się z zakończeniem waszej znajomości. Nie chce rozgrzebywać starych ran. Jeśli jednak się zgodzi, to jest to plus dla ciebie.

Po tym, czy daje się przytulić

Jeśli kobieta jest zła na mężczyznę i nie potrafi mu wybaczyć, nie pozwoli się też przytulić. Jeśli jednak przytulasz ją na powitanie i to jej się podoba, odwzajemnia twój gest, to znaczy, że masz szansę naprawić swój błąd, bo nadal jesteś w grze.

Czy chce wyjść z tobą i twoimi znajomymi

Jeśli nie odmawia, to znaczy, że wciąż dla niej coś znaczysz i liczy na to, że się zmienisz. Nie możesz ciągle powtarzać tych samych błędów, bo jeśli ją stracisz to z własnej winy. Tego, że ją od siebie odsuwasz i nie pozwalasz jej do siebie się zbliżyć.

Po tym, że ona reaguje pozytywnie na planowanie

Np. mówisz jej na koniec spotkania, wyskoczmy jutro na spacer. Jeśli ona się zgodzi, to weź to za dobrą monetę. Jeśli zdecydowanie odmówi, to nie jest przekonana do dania ci kolejnej szansy.

Spróbuj ją złapać za rękę

Gdy gdzieś idziecie, złap ją za rękę, jeśli zareaguje pozytywnie, to wciąż do ciebie czuje i dopuszcza do siebie myśl, że możecie być razem. Jeśli wycofa rękę, to prawdopodobnie zamierza też zakończyć waszą znajomość.

Dodaj komentarz