Kultura Styl życia

Sponsor – K.N. Haner

Sponsor Haner

K.N. Haner dała się poznać jako autorka dość specyficznych powieści erotycznych. Jej dotychczasowe książki cechuje dosadność, nierzadko brutalność oraz spora liczba dramatów.  Nic dziwnego, że jej twórczość budzi ogromne kontrowersje. Sponsor to powieść, która  jest zupełnie inna. Niewątpliwie kobiety, którym nie odpowiadał styl wcześniejszych książek autorki, powinny dla porównania sięgnąć po ten tytuł.

Tragedia, która zmienia wszystko

Kalina wiodła szczęśliwe życie, była pozbawioną trosk nastolatką, która musiała uczyć się, znajdując jednocześnie czas na spotkania ze znajomymi. Jej życie zmienia się o 180 stopni, gdy dochodzi do tragedii. Nagle traci wszystko, co znała i co zapewniało jej poczucie bezpieczeństwa. Kalina zostaje sama, bez rodziny, domu i środków do życia. Ma pod swoją opiekę młodszą siostrzyczkę.

Bogacz, któremu brakuje miłości

Z kolei Nathan nie może narzekać na brak środków do życia. Jego zasoby finansowe są ogromne. Niestety, jego życie również dalekie jest od ideału, a wszystko przez fakt, że brakuje mu miłości i ciepła drugiego człowieka. Nathan żyje w mylnym przekonaniu, że za pieniądze można wszystko kupić. Niestety, nie zyska w ten sposób miłości.

Sponsor – powieść o dwóch silnych charakterach

Nathan to dominujący mężczyzna, który nie znosi sprzeciwu. W relacjach międzyludzkich zachowuje daleko posuniętą ostrożność. Ewidentnie Nathan nie potrafi stworzyć związku z kobietą, bo każda z nich wcześniej lub później zaczyna z nim walczyć o niezależność.  Choć Kalina cierpi na niedostatek pieniędzy, to nie zamierza poprawić swojej trudnej sytuacji, przyjmując od Nathana intratną propozycję. Kobieta ma swoje zasady, którym zamierza pozostać wierna.

Nathan nie przywykł jednak do akceptowania sprzeciwu. Nie dopuszcza do siebie możliwości, że mógłby zrezygnować z obranego celu.  Mężczyzna postanawia przekonać Kalinę do przyjęcia jego warunków.  Kto postawi na swoim?

Subtelny erotyzm i zmysłowe sceny seksu

Sponsor jest powieścią pełną subtelności i delikatności. Ukazane w niej sceny erotyczne nie są brutalne i ostre. Książka niewątpliwie przypadnie do gustu wielu czytelniczkom. Nie wszystkie kobiety lubią dosadny erotyzm, tu go nie znajdziemy. Jeśli cenisz sobie bardziej wyrafinowane sceny seksu oraz emocjonalne doznania, to Sponsor z pewnością przypadnie ci do gustu.  Książka, która właśnie zawitała do księgarń, stanowi I tom cyklu. My nie możemy doczekać się kontynuacji Sponsora.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz