Miłość i związki

Słowa, które zbliżają cię do faceta

Słowa, które zbliżają cię do faceta

Mogłoby się wydawać, że mężczyźni nie przywiązują wagi do drobiazgów. Nie lubią tych wszystkich czułostek, bo te są dobre dla kobiet. Tymczasem okazuje się, że są takie wyrażenia, które potrafią skruszyć niejedno męskie serce. Przedstawiamy słowa, które zbliżają cię do faceta.

Dzień dobry/dobranoc/witaj, kochanie

Mogłoby się wydawać, że facet uzna to za zawracanie głowy, gdy zbiera się do pracy lub kładzie się spać. Tymczasem panowie przywiązują dużą wagę do tego, czy napiszesz SMS na rozpoczęcie i zakończenie dnia. Gdy tego nie robisz, może być mu smutno.

Uważaj na siebie

Pokazujesz mu w ten sposób, że martwisz się o niego, gdy jedzie w dłuższą trasę lub wybiera się do pracy po mocno oblodzonej jezdni, gdy za oknami panuje gołoledź. Możesz też dodać, aby odezwał się do ciebie, gdy dojedzie na miejsce.

Co chciałbyś dziś fajnego porobić?

Pokazujesz mu, że może wybrać dla siebie jakąś przyjemną formę aktywności, bo ty jesteś otwarta na różne rozwiązania. Chcesz sprawić mu radość. Pokazujesz też, że troszczysz się o niego i jego szczęście.

Jestem ci wdzięczna za…

Okazywanie wdzięczności to nie słabość, lecz dowód uznania i docenienie jego ciężkiej pracy. Możesz powiedzieć: jestem ci wdzięczna za to, że po mnie podszedłeś, bo nie lubię sama chodzić wieczorami po mieście, nie czuję się wówczas bezpiecznie. On nie ma obowiązku po ciebie podchodzić, ale jeśli to zrobi, warto docenić jego opiekuńczy gest.

Dajesz mi dużo radości

Dzięki temu on wie, że daje ci szczęście, jego starania nie idą na marne. To także potwierdzenie, że wasza relacja ma sens. Każdy facet, który kocha swoją kobietę, chce dać jej radość. Nie ma w tym nic oryginalnego, ale tak często zapominamy, że mężczyźni też kierują się szlachetnymi pobudkami.

Musisz mi wybaczyć, to był mój błąd

Gdy masz coś na sumieniu, po prostu go przeproś. Mężczyźni potrafią docenić przyznanie się do winy. Nie kombinuj, nie próbuj obracać kota ogonem i to jego w dalszym ciągu obciążać odpowiedzialnością za zaistniałą sytuację. To po prostu nie fair.

Widzę twoje starania

Mężczyzna robi różne rzeczy po to, abyś je zauważyła i doceniła.  Pokaż mu, że ma się dla kogo starać. Nikt nie lubi się męczyć po to, aby koniec końców nie usłyszeć od drugiej strony nawet słowa „dziękuję”.

Zawsze stoję za tobą murem

To wyraz wsparcia, którego potrzebuje nawet najsilniejszy mężczyzna. W końcu nawet on ma gorsze dni, kiedy potrzebuje ciepłych słów i motywacji do działania. Kto ma mu ją dać, jeśli nie ukochana kobieta?

Zaskakujesz mnie niemal codziennie

W ten sposób pokazujesz mu, że wasz związek jest ekscytujący i pragniesz z nim być. Każdy mężczyzna czasem boi się, że znudzi się swojej wybrance i zostanie odstawiony na boczny tor.

Jak to robisz, że zawsze mnie rozweselasz?

Mężczyźni pragną poprawić ci humor, gdy jesteś smutna i zmartwiona.  Dlatego opowiadają zabawne anegdoty, droczą się z tobą i cię zabierają na ciacho. Doceń jego starania, a wiedz, że sprawisz mu wielką przyjemność.

Lubię ten czas z tobą spędzany sam na sam

Pokazujesz mu, że liczy się tylko on, że nie chcesz, aby te chwile sam na sam zakłócał wam ktokolwiek. Mężczyźni cieszą się, gdy wystarcza ci ich towarzystwo. Czują się wówczas  dla ciebie najważniejsi na świecie.

Przytul mnie

To znak, że potrzebujesz silnych, męskich ramion, w których możesz się schronić przed całym złem tego świata. Mężczyźni lubią być obrońcami dla swoich kobiet, więc nie bój się go poprosić o to, aby cię objął czy przytulił.

Dodaj komentarz