Seks

Jak rozkochać w sobie kobietę podczas seksu?

jak rozkochać w sobie kobietę podczas seksu

Chcesz, aby ona zaczęła odwzajemniać twoje uczucie, a może pragniesz umocnić jej miłość? My wiemy, jak to zrobić. Wbrew pozorom to nie wyszukany seks, a drobne urozmaicenia, które budują emocje, są w stanie rozbudzić w niej płomienne uczucie. Pokazać, że lepiej trafić nie mogła. Jak rozkochać w sobie kobietę podczas seksu?

Bądź wyjątkowy

Mężczyźni z reguły działają podobnie, ty masz się pozytywnie wyróżnić na ich tle. Jeśli ona przy tobie pomyśli, że jest bosko, oryginalnie, zupełnie inaczej, jak w bajce, to tylko utwierdzi się w swoich przekonaniach, że lepiej po prostu nie mogła trafić.  Zacznij od stworzenia miłej atmosfery. Zadbaj o czystą, pachnącą pościel, przygotuj jakąś fajną playlistę do puszczenia w trakcie, puść jakiś śmieszny film, który możecie razem obejrzeć, przytulając się i jedząc coś smacznego. Powiedz jej jakiś komplement, pocałuj w policzek. To wszystko sprawia, że kobieta czuje fajny, romantyczno-miłosno-erotyczny klimat.  Potem przejdź do rzeczy, ale w subtelny sposób, zacznij ją dotykać po całym ciele, jednocześnie całując w szyję.  Taka delikatność wymieszana z namiętnością jest zawsze wysoko oceniana przez płeć piękną.

Bądź delikatny

Nie szarp jej za włosy, nie bij po pupie, nie podduszaj i nie wybieraj ostrego seksu. Stawiając na to, co najbardziej naturalne, delikatne z pewnością zostaniesz doceniony.  Mężczyźni zazwyczaj lubią na ostro, nawet bardzo ostro. Pokazując, że chcesz się z nią kochać, sprawić jej czystą przyjemność, naprawdę wzbudzasz w niej szereg pozytywnych i czułych emocji.

Bądź czuły

Pokaż jej, że umiesz kochać się, a nie tylko mechanicznie uprawiać seks. Najlepiej, jeśli wybierzesz takie pozycje, które pozwalają się przytulać i całować. Gdy robicie to na pieska, zawsze możesz ją przytulić i pocałować w szyję lub w plecy. To zawsze robi efekt wow, podobnie jak przytulanie w pozycji na jeźdźca i całowanie w misjonarskiej.  Mężczyźni w zdecydowanej większości nie patrzą na takie detale, a kobiety od nich uzależniają swoją ocenę.

Skup się na pieszczotach, nie samym seksie

Zanim przejdziesz do rzeczy, przyciągnij ją do siebie, gdy siedzisz w kuckach na łóżku, niech oplecie cię nogami, „siądzie” na tobie, obejmij ją mocno i całuj – w usta, szyję, piersi. Taka długa i bardzo namiętna gra wstępna potrafi zdziałać cuda, jest dla kobiety szalenie podniecająca i satysfakcjonująca.

Spraw, by ta noc była niezapomniana

Powtórzcie to w środku nocy lub o poranku, możesz zwyczajnie ją zacząć całować w szyję i gładzić jej łechtaczkę, po czym dodać, że pragniesz jej. Zobaczysz, że taki niespodziewany bis, wielkie pożądanie i masa czułości sprawią, że ona jeszcze mocniej cię pokocha, doceniając swój skarb u swojego boku. Kompletnie nie myśl o jej orgazmie podczas penetracji, skup się na tym, aby było maksymalnie namiętnie, a seks był najczulszy. Po wszystkim mocno ją do siebie przytul i zacznij całować, a potem zaśnij wtulony w nią. Rano pocałuj ją w policzek. To zawsze jest miłe. Kobiety uwiedziesz drobiazgami, a nie mega orgazmem wieńczącym mechaniczny seks.

Komentarze

Zostaw komentarz