Miłość i związki

Te rzeczy działają na faceta jak magnes

te rzeczy działają na faceta jak magnes

Istnieją proste triki, które przyciągają mężczyzn niczym magnes. Niektóre kobiety z wyczuciem ich po prostu się urodziły, inne z kolei mogą nadrobić braki;) Te rzeczy działają na faceta jak magnes.

Gdy nosisz jego ubranie

Gdy masz na siebie jego szorty lub koszulę, on mimowolnie zaczyna myśleć o seksie z tobą. Poza tym dla niego to wielka forma uznania, że ta piękna kobieta, założyła jego ciuchy i wygląda w nich niezwykle zmysłowo.

Gdy spełniasz jego zachcianki kulinarne

On wspomina ci, że lubi sernik, a ty na następne spotkanie pieczesz mu jego ulubione ciasto. Dla mężczyzny to wyraz uznania i miłości. On czuje się wyjątkowy, bo wie, że poświęciłaś swój czas, aby sprawić mu przyjemność.

Gdy czekasz na niego w samej bieliźnie

Na mężczyzn bardzo mocno działa widok kobiety w seksownej bieliźnie i pończochach, kojarzy im się z seksem, zmysłowością.  Dlatego połóż się na łóżku właśnie w jakimś koronkowym komplecie i poczekaj, aż wróci do domu.

Gdy robisz coś, eksponując swoje wdzięki

Na przykład nachylasz się, robiąc zdjęcia lub głaszcząc swojego psa, a on ma wtedy piękne widoki na twój dekolt i pośladki.  Nie bój się takich zwykłych sytuacji, dla mężczyzn są pełne uroku.

Gdy patrzysz mu głęboko w oczy, a po chwili rozpinasz rozporek

On uważa wtedy, że jesteś diabelnie seksowna i pewna siebie, skoro wytrzymujesz długi kontakt wzrokowy, a potem dobierasz się do jego spodni. To znak, że masz na niego wielki apetyt.

Gdy siadasz na nim okrakiem i zaczynasz się całować lub przytulać

Mężczyźni lubią, gdy kobiety wskakują na nich i siedzą okrakiem, inicjując pocałunki lub przytulanie. Dla nich to wyraźna oznaka pożądania i wielkiego apetytu na seks, który muszą natychmiast zaspokoić.

Dodaj komentarz