seks od tyłu

Kobiety uwielbiają seks od tyłu, gdyż zapewnia naprawdę głęboko penetrację i stymuluje punkt G, który dostarcza mega rozkoszy. Wbrew pozorom seks od tyłu nie musi zawsze oznaczać tego samego. Poznaj sprawdzone pozycje.

Pozycja stojąca tylna

Oprzyj się rękami o ścianę, wypnij pupę i postaraj się ją unieść jak najwyżej, jednocześnie pochylając się ku przodowi. Twój partner, gdy wejdzie w ciebie od tyłu, zapewni ci mnóstwo rozkoszy. To pozycja, która najczęściej przynosi orgazm. Sprawdza się nawet przy tyłozgięciu macicy. Niesamowicie podnieca, ponieważ ma w sobie coś z dzikiej żądzy – seks na stojąco kojarzy się z szybkim numerkiem i zaspokajaniem pierwotnych potrzeb. Na dodatek stymulacja jest naprawdę intensywna.

Silne ręce

Połóż na podłodze kilka poduszek, im więcej tym lepiej. Oprzyj na nie ręce, pochylając się do przodu w pozycji stojącej. Twój partner, gdy wejdzie w ciebie, będzie stymulował łechtaczkę i punkt G. Pozycja może wydawać się lekko niewygodna, ale gdy wygniesz plecy w łuk, opierając się dłońmi o poduszkę, bez problemu utrzymasz równowagę.

Pozycja na brzegu łóżka

Stań na brzegu łóżka, podczas gdy partner niech stoi na podłodze. Oprzyj się ramionami na jego klatce piersiowej, ugnij kolana tak, aby mniej więcej znajdowały się na wysokości twoich bioder. Jest to dobra pozycja pod warunkiem, że obydwoje macie dobrą koordynację ruchową.

Nogi w powietrzu

Połóż się na łóżku, jednocześnie wystawiając nogi za jego powierzchnię. Niech teraz partner uniesie twoje nogi i trzymając je, rozpocznie penetrację. Ta będzie naprawdę głęboka i dość szybko obydwoje osiągniecie orgazm. Na dodatek będzie ci towarzyszyło przyjemne uczucie nieważkości.

Pozycja klęcząca

Połóż na podłodze górę poduszek, następnie klęknij i oprzyj się o nie. Po czym rozchyl nogi, umożliwiając klęczącemu za tobą partnerowi naprawdę głęboką penetrację. Gdy poczujesz zbliżający się orgazm, wygnij plecy do tyłu.

Pozycja z głową w dół

Połóż się na skraju łóżka tak, aby twoja głowa i ręce zwisały w dół. Podstaw sobie poduszki, żeby lepiej oprzeć się dłońmi. Ta pozycja zwiększa przepływ krwi do głowy, a tym samym wzmacnia odczucia podczas penetracji, która jest naprawdę głęboka i stymuluje punkt G.