Kultura Styl życia

Przypadkowy narzeczony – Denise Grover Swank

Przypadkowy narzeczony – Denise Grover Swank

Przypadkowy narzeczony to książka, która zaskakuje oryginalnością fabuły. Podczas lektury grożą nam niekontrolowane salwy śmiechu. Denise Grover Swank zadbała o to, aby dostarczyć czytelnikowi pozytywnych emocji.

Dorosła kobieta, która boi się matki

Megan to młoda kobieta, która boi się swojej matki. Gdy odkryła, że została zdradzona przez narzeczonego, zerwała zaręczyny, mimo iż do ślubu pozostało niewiele czasu. Niestety, „zapomniała” poinformować matkę, że ceremonia się nie odbędzie. Tak naprawdę bała się wyznać prawdę matce, ponieważ tej nie podobały się zaręczyny z mężczyzną, którego wcześniej poznała, lecz mimo to wyłożyła na ślub ogromne pieniądze. W przypadku odwołania ceremonii nie odzyska nawet dolara z zainwestowanej kwoty.

Trudy podróży i stres związany z odwołaniem ślubu

Główna bohaterka wybiera się do Kansas City, aby rozmówić się z matką i odwołać ślub. Tak bardzo stresuje się zaistniałą sytuacją oraz lotem, że decyduje się połknąć Aviomarin. Megan rzadko sięga po farmaceutyki, dlatego nie wie, że pewnych środków nie należy łączyć z alkoholem. Kobieta korzysta z przywilejów klasy biznes i wypija 2 drinki, po których staje się niezwykle szczera i senna.

Niecodzienne początki znajomości

Pod wpływem farmaceutyku zmieszanego z alkoholem Megan wdaje się w rozmowę z mężczyzną, który siedzi obok niej. Josh zamierza walczyć o ocalenie swojej firmy. Ktoś wykradł prototyp, który stworzył i opatentował go jako swój. To naraża jego firmę i pracowników na poważne problemy. Mężczyzna nie zamierza tego tak pozostawić. Jednak nie umie skupić się na opracowaniu planu działania. Przeszkadza jemu w tym urocza Megan. Ta wyznaje mu całą prawdę. Mówi o zerwanych zaręczynach i strachu przed matką. Zwraca mu też uwagę na stewardesę, która zagięła na niego parol.

Biorąc pod uwagę kiepską kondycję Megan, Josh postanawia pomóc jej wysiąść z samolotu. Nieoczekiwanie zostaje okrzyknięty jej narzeczonym. Josh postanawia nie wyjaśniać tego nieporozumienia rodzinie Megan.

Romans pełny dobrego humoru

Dwoje młodych ludzi postanawia udawać narzeczonych, a następnie zerwać zaręczyny tuż przed ślubem. Ten układ odpowiada obu stronom, jednak każdej z innego powodu. Co skłania Josha do tej gry pozorów? Jak zakończy się realizacja wcześniej ustalonego planu, gdy dwoje młodych ludzi zacznie ze sobą spędzać więcej czasu i budować wyjątkową więź? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w powieści Przypadkowy narzeczony. Denise Grover Swank dołożyła wszelkich starań, aby oddać w ręce czytelników książkę lekką i przyjemną. Przypadkowy narzeczony stanowi doskonały scenariusz na komedię romantyczną. Kto wie, może ktoś na jego podstawie nakręci kiedyś film, który stanie się bestsellerem?  Jeśli szukasz czegoś, co poprawi ci humor, sięgnij po powieść Przypadkowy narzeczony.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz