Seks

Przedwczesny wytrysk przy braku doświadczenia seksualnego – jak sobie z nim poradzić?

przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk na początku to norma, każdy prawiczek i mało doświadczony mężczyzna dochodzi bardzo szybko. Nie ma co się dziwić temu stanowi rzeczy ani czym martwić.  Kobiety nie mają problemów z przedwczesnym wytryskiem. To dla nas żadna przeszkoda. Wiele z nas nawet odczuwa z tego powodu swojego rodzaju dumę: tak na niego działam, że aż szybko doszedł. Zatem spokojnie, bez paniki. Ona nie uważa cię za kiepskiego kochanka i wcale nie chce kończyć tej znajomości. Przedwczesny wytrysk przy braku doświadczenia seksualnego to norma, ale można co nieco zaradzić.

Kochajcie się kilka razy jednej nocy

Tak, za pierwszym razem dojdziesz szybko, ale jak się zregenerujesz po pierwszym orgazmie, drugi raz będzie już dłuższy. Naprawdę nie ma się co denerwować. Regenerując się, możesz podtrzymać jej erotyczny nastrój, przytulając, całując oraz pieszcząc piersi i łechtaczkę.  Technika na przemęczenie jest naturalna, bezpieczna i bardzo skuteczna. Jeśli za drugim razem też dojdziesz dość szybko, zawsze możecie odczekać i spróbować po raz trzeci.

Uprawiajcie seks regularnie, nie zrażajcie się niepowodzeniami

Mężczyźni bardzo mocno wiążą swoje życie erotyczne z samooceną. Kobieta nie patrzy na to, czy masz przedwczesny wytrysk, czy doprowadziłeś ją do orgazmu czy nie, tylko czy sprawiasz jej przyjemność poprzez dotyk i czułe gesty. W związku z tym uprawiaj z nią seks regularnie. Nie zrażaj się jednym czy drugim niepowodzeniem, im częściej będziesz to robił, tym szybciej nabierzesz wprawy i zaczniesz ją doprowadzać do coraz większej ekstazy. Po wspólnej nocy, gdy się do ciebie przytula na pożegnanie, umów się z nią na kolejną. Gdyby było kiepsko, nie chciałaby się do ciebie tulić.

Nie myśl o tym, jak szybko dochodzisz, zadbaj o kobietę w inny sposób

Naprawdę orgazm pochwowy naprawdę nie jest obowiązkowym punktem. Postaraj się sprawić jej przyjemność w inny sposób. Możesz ją bardzo długo i namiętnie całować, 20% kobiet przeżywa orgazm dzięki mokrym całusom. Delikatnie gładź jej piersi i łechtaczkę w trakcie pocałunków, a prawdopodobieństwo ekstazy znacznie wzrośnie. Możesz też zaproponować, aby siedziała na tobie okrakiem w czasie gry wstępnej, gdy ją namiętnie całujesz, a poza tym dotykasz po całym ciele.  Sposobów jest wiele i wiele z nich zapewni jej znacznie silniejsze doznania niż orgazm pochwowy.

Prezerwatywy ze specjalnym żelem

W sklepie dostaniesz prezerwatywy z mentolem, które opóźniają wytrysk, ale to jest dość niebezpieczne rozwiązanie.  Mentol to drażniąca substancja, a penis jest dość wrażliwy i może to skończyć się średnio przyjemnymi doznaniami. Poza tym mentol może sprawić, że owszem będziesz długo uprawiał seks, ale żadne z was nie dojdzie. Pamiętaj, że kobiecie łatwiej jest dojść, gdy ją całujesz, gdy natomiast skupiasz się wyłącznie na penetracji, to bardzo ciężko ci będzie odnieść ekstatyczny sukces. Panie potrzebują różnych bodźców, kilku stymulacji do szczytowania. Ty zaś tak mocno się znieczulisz, że nic nie poczujesz i znowu wpadniesz w zakłopotanie. Opcja na przemęczenie jest dużo lepsza;)

Zaczynajcie od pieska

To najlepsza pozycja dla wielu kobiet, bowiem przyczynia się do stymulacji punktu G i strefy AFE. A oznacza to, iż ona będzie bliska rozkoszy. Poza  tym jest nieskomplikowana i podniecająca, w końcu to seks od tyłu, czyli jakaś nowość. A mężczyźnie w tej pozycji  łatwiej zapomnieć o stresie.  Przy tak intensywnej stymulacji możesz ją dość szybko doprowadzić do orgazmu. Poza tym masz wolne ręce, którymi możesz stymulować łechtaczkę i piersi.

Dodaj komentarz