Seks

Jak sprawdzić, czy kobieta ma ochotę na seks?

jak sprawdzić czy kobieta ma ochotę na seks

Mężczyźni często narzekają, że kobiety same nie wykazują inicjatywy, a gdy oni dążą do seksu, od razu im się obrywa. To prawda, że  panie często są dla nich za surowe i nie doceniają trudu, jaki oni wkładają w to, aby zrobić krok do przodu. Wcale nie jest łatwo wychodzić z inicjatywą seksualną, więc doceń to, że on to robi w kulturalny sposób i po prostu wyjaśnij mu, dlaczego nie masz ochoty. Niech nie czuje, że go odtrącasz, tylko po prostu masz ku temu inny powód. Tymczasem podpowiadamy, jak sprawdzić, czy kobieta ma ochotę na seks.

Strój

Kobiety z reguły podejmują decyzję przed spotkaniem. Tak naprawdę jeśli ona ma ochotę na seks, to w jej stroju dostrzeżesz zielone światło. Ona ubierze się seksownie, tak, jak lubisz, będzie chciała ci się podobać. Pod spodem będzie miała seksowną bieliznę. To nie będzie zwykły stanik i majtki, lecz coś ładnego i zdecydowanie wyróżniającego się. Kobiety, gdy nabierają ochoty na seks, często zakładają czerwoną lub czarną bieliznę obszytą koronką.  Jeśli całujesz ją po szyi i ramieniu i widzisz czerwone ramiączko stanika obszyte koronką, to dobry znak.  Oczywiście nie oznacza to, że masz się na nią rzucić, ale możesz przejść do kolejnego punktu.

Stosunek do obejmowania i czułych gestów

Jeśli widzisz, że specjalnie się wystroiła, możesz przystąpić do badania jej reakcji. Obejmij ją w pasie lub pod biustem i mocno przygarnij do siebie. Jeśli będzie chciała, abyś obejmował ją w ten sposób, to kolejny dobry znak. Kobiety lubią przytulanie, ale one w ogóle nie są takie głupie, jak wydają się niektórym mężczyznom. Na ogół potrafią błyskawicznie wyczuć intencje faceta i zaprotestować. Jeśli ona w ogóle nie ma ochoty na seks, to przesunie twoją rękę na brzuch.

Jak reaguje na dotyk

Jeśli udało ci się ją mocno objąć, to możesz przejść do dalszego badania terenu. Dotykaj ją przez ubranie po różnych częściach ciała. Jeśli nie będzie jej to przeszkadzać, to znaczy, że ma ochotę na pieszczoty. A czy na coś więcej przekonasz się za chwilę.

Czy pozwala włożyć sobie rękę pod bluzkę

Jeśli ona pozwala włożyć sobie rękę pod bluzkę lub do majtek, to znaczy, że jest otwarta na twój dotyk. To jeszcze nie musi oznaczać, że chodzi jej o seks, bo może mieć ochotę tylko na petting lub na same pieszczoty piersi.

Czy daje się rozebrać

Jeśli ona pozwala ci się rozebrać, to znak, że podobnie jak ty ma ochotę na coś więcej. Jeśli chodzi jej o seks, to z pewnością zapyta cię o prezerwatywy etc.  Kobiety nie tracą tak szybko kontroli i pamiętają o zabezpieczeniu nawet wtedy, gdy robi się naprawdę gorąco.

Dodaj komentarz