prosty seks

Prosty seks nie musi być nudny ani mało satysfakcjonujący. Tak naprawdę to właśnie prostota podczas erotycznych uniesień bardzo często dostarcza kobiecie satysfakcji. Podpowiadamy, co możesz zrobić, aby sprawić przyjemność partnerce.

Dużo dotyku

Kobiety go uwielbiają, a mężczyźni tak go żałują, jakby to był co najmniej rzadko występujący kruszec. Tymczasem im częściej dotykasz kobietę po całym ciele, tym lepiej. Podczas seksu i gry wstępnej nie zapominaj o dotyku.  Piersi, brzuch, plecy, uda, pośladki, łechtaczka, szyja – praktycznie każda część ciała jest wrażliwa na twój dotyk. Wiemy, że masz grubszą skórę i tobie może gładzenie po plecach podczas seksu nie jest potrzebne do szczęścia, ale ona ma ją naprawdę cieniutką i taka pieszczota jest bardzo stymulująca. No i najważniejsze, kobieta, której na tobie zależy i której się podobasz, nigdy nie ma dość twojego dotyku, dlatego możesz sobie na niego pozwolić w każdych okolicznościach.

Magiczne pieszczoty

Istnieje kilka pieszczot, które sprawiają, że kobieta odlatuje. Pocałuj ją w szyję i kark, gwarantujemy, że od razu zacznie myśleć o seksie z tobą, bo to bardzo erotyczna, a zarazem subtelna forma pieszczot.  Kobiety lubią też być gładzone po piersiach, im delikatniej dotykasz jej biustu, tym lepiej, bo dostarczasz jej większą przyjemność. Możesz też ją całować po piersiach, to zawsze silnie podnieca kobiety. Bardzo dobrze sprawdzają się też pocałunki wewnętrznej strony ud, która jest silnie unerwiona, masaż pośladków wykonany z wyczuciem oraz pieszczoty łechtaczki.

Magiczne pozycje

Kobiety łatwiej osiągają orgazm, gdy stymulowany jest punkt G, stąd popularność pozycji na pieska. Bardzo dobre rezultaty przynosi też wprowadzenie drobnego urozmaicenia. Uprawiajcie seks od tyłu w pozycji stojącej z kobietą opartą o biurko, ścianę etc., na komodzie lub w pozycji na jeźdźca, która dodatkowo stymuluje łechtaczkę. Dobre rezultaty uzyskasz też w pozycji huzarskiej, gdyż możliwa jest wówczas naprawdę głęboka penetracja stymulująca punkt G.

Czułość zawsze pomaga

Bo pokazuje kobiecie, że ten facet nie tylko jej pożąda, ale też jest dla niej dobry i kochający.  Dzięki pocałunkom i przytulaniu sprawiasz, że ona się w tobie coraz mocniej zakochuje, jeśli chcesz zatem wzmocnić jej uczucie do siebie, postaw na morze czułości podczas seksu. Mało który facet lubi przytulanki w takich momentach, więc z pewnością zostaniesz najlepszym kochankiem ever bez wykorzystywania pozycji z Kamasutry.

Miłe słowa

Komplementy mają wielką moc. Powiedz jej, że wygląda seksownie w tym komplecie bielizny. Podkreśl, że uwielbiasz jej długie włosy lub zgrabne pośladki. Niech poczuje się przy tobie atrakcyjna i najpiękniejsza na świecie, a seks z tobą zacznie się jawić jako nieziemskie przeżycie.