Jak w prosty sposób doprowadzić kobietę do orgazmu

Orgazm kobiety zaczyna się w głowie i jest dużo trudniejszy do osiągnięcia od męskiego. Pamiętaj, że nie zależy on od tego, jak skomplikowane techniki obierzesz. Dużo lepiej sprawdzają się proste metody.  Jak w prosty sposób doprowadzić kobietę do orgazmu?

Delikatne pieszczoty piersi

Kobiety lubią delikatne pieszczoty piersi. Zwłaszcza gdy mają drobny biust, to delikatniej znaczy przyjemniej. Najlepiej, gdy delikatnie gładzisz jej sutki lub je całujesz. To jest dla kobiet niezwykle podniecające doznanie. Jeśli poświęcisz pieszczotom piersi dostatecznie dużo czasu, to doprowadzisz ją do orgazmu sutkowego.

Namiętne pocałunki połączone z masażem piersi lub łechtaczki

Długie pocałunki z języczkiem, jeśli połączysz je z gładzeniem piersi lub łechtaczki, są bardzo orgazmogenne. Wypróbuj ten sposób,  a przekonasz się, że kobieta dojdzie, zanim przejdziesz do penetracji.

Erotyczne wyznania podczas seksu

Tylko takie z wyczuciem i umiarem. Najlepiej szukać inspiracji w powieściach erotycznych napisanych przez kobiety dla kobiet. Panie lubią usłyszeć kulturalne teksty. Tak bardzo mnie podniecasz, zaraz dojdę. Tak na mnie działasz, że ciągle mi się śnisz. Lubię, gdy jesteś taka ciepła i mokra tam na dole. Uwielbiam być w tobie etc.  Mają one przekaz erotyczny, ale nie obrażają kobiety, nie są wulgarne i zniechęcające. Panie mają bardzo mocno wykształcony zmysł słuchu, zwłaszcza męski, podniecony głos mocno je rozpala.

Wyprowadź seks z łóżka

Kobiety odczuwają silne podniecenie na myśl o tym, że robią to niestandardowo, czyli poza łóżkiem. Kobiety uwielbiają uprawiać seks od tyłu w pozycji stojącej, seks na biurku, dywanie lub w wannie.  Wybierz jakąś nową miejscówkę, a zobaczysz, że ona będzie zachwycona.

Pocałunki ud i nie tylko

To mocno rozpala kobiecą wyobraźnię, bo uda są blisko łechtaczki, więc gdy całujesz ją w tym miejscu, to nie tylko pobudzasz bogato unerwione uda, ale też jej umysł. Nawet jeśli nie jesteś zwolennikiem seksu oralnego, zawsze możesz przejść od pocałunków ud do pocałunków okolic łechtaczki, nie musisz schodzić niżej do warg sromowych.

Seks od tyłu z masażem łechtaczki

Seks od tyłu pobudza punkt G, gdyż zapewnia naprawdę głęboką penetrację.  Kobietom zapewnia istną rozkosz, a jeśli wzmocnisz doznania o masaż łechtaczki wolną ręką, to ona odleci szybciej, niż przypuszczasz. To nic trudnego. Pozycja na pieska jest jedną z najłatwiejszych, a masaż łechtaczki  też nie przysparza żadnych trudności, zatem do dzieła.

Czy nie odczuwasz pokusy, aby już dziś wieczorem wypróbować któryś z naszych sposobów? A może wszystkie naraz? Jeśli masz naturę eksperymentatora, nie będziesz mógł się doczekać, aż wdrożysz powyższe pomysły w życie.