Męska Strefa Zaburzenia erekcji

Problemy w łóżku? Jeszcze nic straconego

problemy-w-lozku-jeszcze-nic-straconego

Kłopoty ze wzwodem to problem niemal tak stary jak świat. Sporadyczne przypadki nie są jeszcze czymś niepokojącym i nie należy robić z tego problemu. Mogą się pojawić na skutek zmęczenia zdenerwowania, przepracowania lub po spożyciu zbyt dużej dawki alkoholu.

Sporadyczne trudności z potencją nie oznaczają jeszcze powodów do zmartwień. Zaczynają być poważnym problemem, gdy są wyolbrzymiane, a mężczyzna tak panicznie boi się powtórzenia niedogodnej sytuacji, że pojawia się lęk przed zbliżeniem.

Wtedy z obawy przed niesprostaniem zadaniu może wystąpić paraliż. W związku z tym zaburzenia erekcji u wrażliwych mężczyzn mogą mieć bardzie podłoże emocjonalne niż zdrowotne.

Dlatego tak ważna jest odpowiednia postawa naszych partnerek. Na pewno pomocna będzie szczera rozmowa po każdorazowej niezdolności i opowiedzenie o swoich obawach. Odpowiednia postawa kobiety może podnieść na duchu swojego partnera i tym samym dodać mu pewności siebie. Co prawda mężczyźni wolą udawać, że problem nie istnieje i zaczynają szukać wymówek zamiast przyznać się do chwilowej niedyspozycji.

Pamiętaj, że jeśli zaburzenia erekcji pojawiają się częściej mogą być oznaka poważnej choroby i nie należy tego bagatelizować. Na pożyciu intymnym świat się nie kończy, niemniej jest to ważny element spajający związek.

Dlatego jeśli przez dłuższy czas nie masz ochoty na seks lub nie jesteś w masz problemy ze wzwodem to wizyta u lekarza będzie nieunikniona. Mogą to być objawy różnych schorzeń, m.in. cukrzycy, nadciśnienia, miażdżycy lub problemów z prostatą.

Borys

Kłopoty ze wzwodem to problem niemal tak stary jak świat. Sporadyczne przypadki nie są jeszcze czymś niepokojącym i nie należy robić z tego problemu. Mogą się pojawić na skutek zmęczenia zdenerwowania, przepracowania lub po spożyciu zbyt dużej dawki alkoholu.

Wielu mężczyzn niesprawność seksualną traktuje zbyt dosłownie, popadają z tego powodu w depresję, przygnębienie, tracą radość z życia. Niestety takie stany emocjonalne tylko pogarszają sytuację. Pocieszającym jest jednak fakt, że większość zaburzeń seksualnych to można skutecznie wyleczyć.

Najczęściej problemy z potencją pojawiają się w okresie 40–50 lat. Często są kojarzone w ‘kryzysem wieku średniego’, gdy zaczynamy zastanawiać się nad swoim życiem, do tego dochodzą pierwsze problemy zdrowotne oraz spadek sił fizycznych.

Jeśli zaburzenia erekcji nie są objawem jakieś choroby to można je zminimalizować aktywnym spędzaniem czasu, uprawianie sportu, zmianą nawyków żywieniowych oraz ograniczeniem spożycia alkoholu czy rzuceniem palenia.

Problemy w sferze seksualnej dotykają obojga partnerów. Jest to na tyle osobista sprawa, że trudno jednoznacznie udzielać komuś rad, ponieważ podłoże problemów jest różne. Dlatego, gdy pojawią się kłopoty, najpierw sami musimy się zastanowić, gdzie szukać ich przyczyny.

Borys

Komentarze (19)

pati25

7 lat temu

Mężczyźni mający problem z erekcją powinni szczerze o tym porozmawiać ze swoimi partnerkami.Muszą też iść do lekarza,gdyż może to być objaw jakiejś poważnej choroby

beatamarysia

10 lat temu

mój mąż od pewnego czasu ma pewne problemy z tym. Wcześniej myślałam, że jest to wina stresów i przemęczenia, ale już nie jestem taka pewna. Postanowiłam kupić mu jakieś tabletki na potencję.

[od redakcji: post został edytowany ze względu na naruszenie pkt.7 Regulaminu]

karoligrz

12 lat temu

racja rozmowa jest najważniejsza. duszenie w sobie różnych spraw prowadzi do ogólnego niezadowolenia z życia sexualnego a to także przenosi się na codzienne sprawy

Stefan

12 lat temu

mjbz1961: masz rację.
ell@: święte słowa!

Ja mam to szczęście, że z ukochaną się doskonale dogadujemy i jest cudownie! Ona bardzo mi pomogła. Poczucie że druga połówka rozumie, wspiera i czuje się dobrze z tym kogo ma bardzo dodaje pewności siebie, a później już wszystko toczy się dobrze! no i przede wszystkim rozmowa i dużo dotykania się, przytulania! Stąd tak polecam masaże! bardzo zbliżają do siebie ludzi!

ell@

12 lat temu

„Węgiel płonie, gips tężeje, czy nie o to chodzi?:)”
Linet – co za konkluzja !:D 😉

Topiczku, podobno te fałszywe Viagry często przynosiły oczekiwany skutek – bo klienci zamawiali powtórnie. Efekt placebo.

Wracając do artykułu – reakcja partnerki na opisywany problem może mężczyźnie bardzo pomóc, lub go pogrążyć „na amen”.
Mam nadzieję jeszcze długo nie doświadczać tych chwil.

mjbz

12 lat temu

Mężczyźni podchodzą do tego tematu bardzo osobiście i jeszcze bardziej się tym stresują. Można im mówić, że dla nas kobiet nie jest to takie wazne jak dla nich, że miara męskości wcale dla kobiet nie jest ich penis tylko co innego. Niby przytakują ale wiedzą swoje 😉
A temat masażu jest intrygujacy.

Stefan

12 lat temu

Emilly27k: nie wiem, jakie Ty masz doświadczenia, że się tak wypowiadasz, ale osobiście się nie zgadzam się z Tobą, że każda para ma problemy w łóżku. Jeżeli partnerzy się rozumieją to i każdy problem znajduje swoje rozwiązanie. Jeżeli nie ma rozwiązanie to znaczy, że problemu nie było. Kwestia komunikacji między partnerami. Rozmowa -to jest klucz do sukcesu!! no i oczywiście odrobina szaleństwa – precz z rutyną ( ;-> ). Bardzo fajną, żeby nie powiedzieć fantastyczną sprawą są masaże!!

Emilly27k

12 lat temu

Powiem Ci,że kontakt z dziewczynami złapałam w 1 dniu.Mówię ci było super.Ponoć przy mnie wszyscy stają się rozmowni he.

Emilly27k

12 lat temu

Gloria szkolenie jeszcze 2 tygodnie. Daję radę, nie jest źle.Jestem na szkoleniu aktywna, pytam jeśli chce uzyskać daną potrzebną mi wiedzę.Jestem zadowolona.Poziom wieku jest różny.

Emilly27k

12 lat temu

W takim razie możemy czuć się bezpiecznie.Co do samego tematu to powiem,że mnie nawet zaciekawił.Wzbudza zainteresowanie ten temat zauważyłam.Nie ma takiej pary co by nie miała problemów w łóżku, ale nie ma się co czym przejmować.:) Głowa do góry.

topik4433

12 lat temu

Ell@ ja też słyszałam o tym aresztowaniu, ale z gipsem to mieli niezły pomysł 😉 Miałam ubaw jak to usłyszałam, szkoda tylko klientów, którzy dali się nabrac.

ell@

12 lat temu

he .. niezły zwód z tym wzwodem 😀
Ostatnio słyszałam o aresztowaniu oszustów sprzedających w internecie fałszywą Viagrę. Składała się głównie z gipsu i z węgla.

linet

12 lat temu

Podobno mniej kłopotów w sypialni mają osoby kontaktowe, niezależne ,świadome swojej wartości i zdolne do empatii. Takie są bardzo poważne i kategoryczne doniesienia nauki, ktore jak zawsze mnie śmieszą, bo uogólniając problem ,bardzo go jednocześnie upraszczają. Ktoś sugerując się takimi badaniami ,mógłby dojść do wniosku, że jego problemy biora się z niedostatecznej niezależności czy empatii.Czy to nie jest niedorzeczność?

„Kłopoty ze z w o d e m…” czy chodzi o to że partner próbuje nas zwieść w kwestii swojej sprawności seksualnej, ale mu sie to nie udaje i stąd te kłopoty?:)

Zostaw komentarz