problemy-w-lozku-jeszcze-nic-straconego

Kłopoty ze wzwodem to problem niemal tak stary jak świat. Sporadyczne przypadki nie są jeszcze czymś niepokojącym i nie należy robić z tego problemu. Mogą się pojawić na skutek zmęczenia zdenerwowania, przepracowania lub po spożyciu zbyt dużej dawki alkoholu.

Sporadyczne trudności z potencją nie oznaczają jeszcze powodów do zmartwień. Zaczynają być poważnym problemem, gdy są wyolbrzymiane, a mężczyzna tak panicznie boi się powtórzenia niedogodnej sytuacji, że pojawia się lęk przed zbliżeniem.

Wtedy z obawy przed niesprostaniem zadaniu może wystąpić paraliż. W związku z tym zaburzenia erekcji u wrażliwych mężczyzn mogą mieć bardzie podłoże emocjonalne niż zdrowotne.

Dlatego tak ważna jest odpowiednia postawa naszych partnerek. Na pewno pomocna będzie szczera rozmowa po każdorazowej niezdolności i opowiedzenie o swoich obawach. Odpowiednia postawa kobiety może podnieść na duchu swojego partnera i tym samym dodać mu pewności siebie. Co prawda mężczyźni wolą udawać, że problem nie istnieje i zaczynają szukać wymówek zamiast przyznać się do chwilowej niedyspozycji.

Pamiętaj, że jeśli zaburzenia erekcji pojawiają się częściej mogą być oznaka poważnej choroby i nie należy tego bagatelizować. Na pożyciu intymnym świat się nie kończy, niemniej jest to ważny element spajający związek.

Dlatego jeśli przez dłuższy czas nie masz ochoty na seks lub nie jesteś w masz problemy ze wzwodem to wizyta u lekarza będzie nieunikniona. Mogą to być objawy różnych schorzeń, m.in. cukrzycy, nadciśnienia, miażdżycy lub problemów z prostatą.

Borys